Обновено
mDesign Пластовидно Пластични Занает, Шиење, Капчиња Складирање Сад Кутија со Рачки - Компактен Организатор Бин, Носителот на Конец, Монистра, Лента, Сјајот, Глина - 4 Па?

mDesign Пластовидно Пластични Занает, Шиење, Капчиња Складирање Сад Кутија со Рачки - Компактен Организатор

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 959.76

СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Кутија Мерки 12" x 6" x 4" висока; Секоја Етикета Мерки 3" x 1.Џемпери, панталони, purses, паричници, накит, чевли, и други додатоци остане уредни и чисти со бескрајни плакарот складирање.Додадете тесен dressers со ткаенина фиоки, вертикална полица организатор, или прилагодлива проширување чевли решетката за да доделите сè своето место.ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : да го Зголеми вашиот простор за складирање; Магацинот нив или да ги користат рамо до рамо да се создаде решение за складирање што функционира за вас; Совршен за чување на поими, копчиња, bobbins, конец и монистра; Совршен за труд изработка на алатки, занает боја, лепак стапови, washi лента, пена, четки, школки, оригами хартија, stoning материјали, stampers, мастило влошки, штипки за алишта, paracord и алкохол мастила; Одлични за beading алатки, како што се клешти, жица clippers, бакарна жица, и восок конец; Сет од 4 Кутии.Го зграби и да одат она што ви треба брзо и без мака.МАГАЦИНОТ го Зголеми вашиот простор за складирање во повеќе соби низ вашиот дом со овие компактен кутии за складирање; Употреба во спалната соба, перална, кујна, провизии, бања, плакар, детска соба, playroom, градинка, дом, канцеларија и повеќе.Организира кантите и кошеви заедно полиците, внатре шкафове, кабинети, фиоки, или скриена на countertops, кујна острови, dressers, суета и шминка табели, и други површини, па предмети се лесно да се види и на дофат. 32 ОТСТРАНЛИВ / REPOSITIONABLE ЕТИКЕТИ : Оваа група пристигнува со 4 пред-печатени етикета листови кои ви обезбеди со 32 најчесто се користат занает услови за складирање; Организирање никогаш не било полесно, јасно етикети се подготвени да одат, нема потреба да ги печатите вашите сопствени; Етикетирање на вашиот кантите е одличен начин да се организираат и да останат на тој начин - кога децата и на другите членови на семејството треба да се стави работите далеку, тие ќе знаат точно каде одат тие; Одлични за станови, condos, ученичките домови, RVs, кабини, campers, чамци и мали домови.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Screen protector ќе НЕ го покрива целиот екран, но само на рамна површина.Супериорен Влијание & Нула Заштита : цв�

Oleo фобичен Слој : Има oleo фобичен антинафта & антивода слој, обезбедувајќи дополнителна заштита од гребна

Моќ RMS / MAX : 300 W / 600 W.Одлична Минливи Одговор и Ниска Дисторзија.Нуди Фреквенција Одговор на 2 KHz25 KHz со 4 ил

Работи одлично на помали вратата dings и град штета.како што авто, мотор, фрижидер, машина за перење и сл.Не�

【10 Ролни Печатење на Хартија】 : Оваа печатење на хартија помина строгата пробни тестови, секој се тркал

Заштедат пари за превозот и да се купи во рефус многу од 6 Спецификации подолу се однесуваат на секој обј

На рачни пескарење носителот има полиуретан поддршка плоча, флексибилни и многу издржливи, да го потисн

Водоотпорен : Супер ниво четири водоотпорен на функцијата, за да се спречи вашиот играч од тоа да биде ош

Овие предиво кесички се направени од високо квалитетна платно материјал за издржливост.Направени од ок

【Безбедност】Европа CE уверение.Се испорачува од страна на USB адаптер, +5 V, многу ниска струја.Пријателск�

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

Max моќ ракување : 600 W RMS моќност ракување : 300 W Отпорност : 4 ohm Фреквенција : 2khz25khz.Моќ ракување : Max 600 W RMS 300 W.З

【ЗДРАВА ИСХРАНА на САД】посебна пречка за храна пост дизајн може целосно да се прошири на јадење на вре�

новороденото бебе девојка облека облека поставува зима новороденче leggings розова бебе облека зимски беб�

【Батерија Патување Шминка Огледало】led осветлен суета огледало е изграденаво 2000m Ah литиум батерија ово�

Покрај тоа, таа е посветена на датотека област и повеќе прилог прегради, кои можете безбедно чување на р�

Мала големина и лесен за употреба】Особено за големи автомобили, подобрување на снег отстранување ефик�

Ова домашно милениче бавно сад е лесно да се чисти.Мазни и Тркалезни : со Оглед на начинот на домашни мил�

Нови Точно Одговара на Квалитетот на Резервни Делови Дизајнирани да Одговараат на OE Спецификации.Plug & Pla

Закачам во удобност и стил, погоден за секојдневниот живот, дома, на работа, на одмор, датум, клуб, се друж

Возилото Панел Место Puller Дент Ловец 3500 A Место Заварување Машина Multispot Хаубата Вратата Поправка 110 V / 220 V.�

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек�

【Двојна Полнач за PS5 Контролер】 Оваа станица за полнење е специјално дизајниран за PS5 Dualsense контролер.С�

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Абразивни подлога што се користи за одземање винил и бетонски подови.ОДЛИЧЕН КВАЛИ�

Scroll