Обновено
Средниот Прст Ѕид Монтирани Дрво Виси Полица на Ѕидот Чување Полиците за Бања Канцеларија Перална, Кујна

Средниот Прст Ѕид Монтирани Дрво Виси Полица на Ѕидот Чување Полиците за Бања Канцеларија Перална, Кујна

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2145.60

Направен од композитни дрво.Пакетот содржи : дрвени табли, железо загради, проширување завртки, не-означување на ноктите и дух ниво.Едноставна структура, силни и издржливи дрвени табли и железо загради, едноставен и современ начин на живот.Тоа е лесно да се размонтираат.Овој товар решетката е инсталиран со не-означување помине дизајн, кој е многу удобен, дури и ако тоа е да се расклопуваат и во иднина.Не-означување на ноктите може да се направи ѕид лесна, и инсталацијата е многу едноставна.Мулти-функција, може да се стави мали предмети, како што се : копчиња, слушалки, пенкало носители, чадори, мал цвет садови, итн.Тоа е многу практично и многу лесен за употреба.DIY различни модели за да го изберете, можете да го изберете моделот ви се допаѓа.Ако се судрите со различни проблеми, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници директно преку е-маил.Ако производот е оштетен за време на производството и транспортот, ве молиме фотографирајте и испратете ја на нас.Професионална услуга по продажбата На комесарот дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор.Ве молиме имајте во предвид : Ако ви треба овој производ итно, ве молиме, изберете ја забрзана испорака на услугата.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Топ кошница карактеристики на дрво и метал и жица mesh границата за да им помогне одржите вашиот паричниц

Сет од 2 рекултивираните тврдо полици; полица длабочина и дебелина може да се разликува малку.Направени

Таа има се што ви треба клучни носители, грб решетката и прикажување на полица.МултиКопче за функција О

Лесно тврди процес поднесе барање во секое време 24 / 7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Разли

Нов и Изненаден Изгледа Јасно акрилик полица натпревари совршена големина, чува вашите омилени чевли н

Големина : 96*20*35cm,ве Молиме видете ја слика за детали.Материјал : железо + дрва.Направен од висок квалитет

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Уникатен Дизајн : Нордиските стил, едноставен и трендовски.Најдобра Декорација : Совршен за истакнување

Објектот тежина : 2lbs.Мерење на растојанието и означете го локација на дупки;.Заострување на ѕидот подлог

ВНИМАНИЕ!!!Со заштитни филмови : постојат заштитни филмови од и внатре и надвор, да ви помогне заштитат п

★ Материјал : цврсто дрво (цврстата структура, убава, практични, добра товарот капацитет) ★ Боја : дрво б

Боја : Бела / Црна / Сива.Материјал : МЕДИЈАПАН.Димензии : 15.7" x 3.5" x 1.2" / 23.6" x 3.5" x 1.2" / 31.5" x 3.5" x 1.2" (L x W x H).Uоб

✿Исклучителна детали : лесно да се размонтираат, блиску до ѕидот и фирма, без губење на затворен простор

Слободен комбинација, стилски изглед, уредно чување.Едноставен и лесен за користење, може да се стави кн

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

★Избор на висококвалитетни метал ковано железо материјали, површината е мазна и нежна, цврста и силна,

Scroll