Обновено
Површина Тепих за Деца Браун Крава Кожата Круг Килими Круг Расадник Килими за Бебе Не се Лизга Дома Décor Круг Мат за бебе соба Соба се Игра Соба 27.6x27.6IN

Површина Тепих за Деца Браун Крава Кожата Круг Килими Круг Расадник Килими за Бебе Не се Лизга Дома Décor Круг

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 335.52

Само додадете некои благ детергент, а потоа нежно чистење на тепих со рацете, а потоа се стави на тепих во вентилирани место да се исуши, ве молиме да не се изложуваат на сонце.Не се лизга дизајн на дното прави круг килим во близина на подот и ќе не слајд лесно.4 ВО(70/80/100 CM).Еколошки печатење и боење, нема да исчезнат, ќе не pilling.Површина тепих се погодни за дневни соби, спални соби, јадење соби, камини, кујни, градинки, домови и канцеларии, и може да се користи во затворени простории и на отворено.Само додадете некои благ детергент, а потоа нежно чистење на килим со рацете, а потоа се стави на тепих во вентилирани место да се исуши, ве молиме да не се изложуваат на сонце.По-продажбата на Гаранција : Ние се фокусираме на продажба на производи за домаќинство со печатени шари.Можете да ги користите со правосмукалка или избрише со влажна крпа, или машина за миење.Не бледнее и без топка : еколошки печатење и боење, не исчезнува, не pilling.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Меки СтилНа Руг Карактеристики Мека И Меки,Се Задржи Топло Во Текот На Студената Зима Weathers И Одлични Дек

Материјал : тркалезна форма, sumptuously мека фланелен боксери мемориска пена на површината, непропадна лате�

Главната Карактеристика Полиестер, гума места направи тоа против пролизгување, ултра абсорбента, крист

Материјал : ПП памук,меки и удобни, без мирис, не му наштети на бебето е чувствителна кожа.Уникатен заврз�

Оваа килими е составен од мешани се врти.Непречено да ја допре површината, назад анти пропадна.Димензии

Покрај тоа, ние сме употребиле гумени врзани за да се задржи во место,направи да се шета слободно, не е ле

Transitionally дизајниран, овие килими може да се интегрира во било која современа, модерна, традиционално, или

Килим големина : 102"L x 78"W(12 места) седиштето големина : 20"X20", Exgreголемина дизајн седење образовни килими за

Двојно Бод Најлон Работ Трајни Граница Serge 625 Боја Точки По Инч.Супериорен Јасност.Животно Натпревар пар

Меки и Удобни кога нозете чекор на тоа.ГОЛЕМИНА : 100 CM*160 CM, 100 CM*200 CM, 120 CM*160 CM, 140 CM*200 CM, 160 CM*230 CM, 80СМ*120 CM, 80СМ*160

Пакет Количина : 1.Поддршка : Soft Flex 10 ден олово време.Ние нудиме најдобар квалитет#44; вредност#44; гаранција

Постојат три димензии : дијаметар на 27.6 ВО, 31.5 ВО, 39.4 ВО (70cm, 80см, 100cm).Кожатаfriendly и удобен : висока густина п

【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】Прашина и нечистотија на површината може да биде отстранета лесно.Ако постои било к

Лесен за чистење : Нашите девојки спална соба килими се лесни за чистење.Девојки соба : Оваа убава шарени

Стандард broadloom тепих се претвори во прекрасна област и акцент килими CUSTOM sizes & форми на располагање (конт

Модерна и едноставна виножито полукружна тепих и патосници се погодни за дома бања игра област на децат

Услуги на клиентите : "Нашата примарна цел е да се фокусираат на услуги на клиентите.ПОДГОТВЕНИ НАПРАВИ :

Оваа килими е составен од мешани се врти.Непречено да ја допре површината, назад анти пропадна.Димензии

Попродажбата на Гаранција : Ние се фокусираме на продажба на производи за домаќинство со печатени шари.�

Главната Карактеристика Полиестер, гума места направи тоа против пролизгување, ултра абсорбента, крист

Оваа килими е составен од мешани се врти.Непречено да ја допре површината, назад анти пропадна.Димензии

Оваа килими е составен од мешани се врти.Непречено да ја допре површината, назад анти пропадна.Димензии

Дијаметар : 27.Убава и Удобно : Овој килим има голем број на бои и професионална личност, печати дизајн, ко�

Густ сообраќај chromo џет печатени Мерач 1 / 10 инчен намали куп материјал : 100% Polyamide 6 Најлон 1300 x 2 Куп Висина :

▶Совети : Нашата килими се многу лесно да се чисти и да се носатотпорни, и може да биде машина за мијат со

Scroll