Обновено
Looptimo 2-Пакет 12 Volt запалка приклучок Адаптер за Полнење, Компатибилен со Google Пиксели 6/6 Pro/5a/5/4а - /4, Samsung Галакси S21/S20/Ultra/Плус/S20 FE, PD & КК 3.0 Автомобил Полнач со 2 Пакет Тип

Looptimo 2-Пакет 12 Volt запалка приклучок Адаптер за Полнење, Компатибилен со Google Пиксели 6/6 Pro/5a/5/4а

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76

Dual Пристаништа Ефикасна Брзо Полнење - Power Delivery(PD) порт&Брзо Полнење 3.0 порт овозможи брзо полнење два уреда истовремено, моќта на вашиот мобилен телефон од 0% до 50% само во 30 мин.до 4 X побрзо отколку конвенционалните полнење. 2 USB порта брзо полнење, dual порти може да се наплаќаат 2 мобилни уреди истовремено во брзо брзина,трошат помалку време на полнење во вашиот автомобил.Универзална Компатибилност-PD порта со помош на USB-C до C кабел или QC3.0 порта со USB-А да се В кабел ,компатибилен за Samsung Галакси S21/S20 Плус/Ultra/S20/S10/S9/S8, Имајте на ум 20/10/9/8,Google Пиксели 6/6 Pro/5a/5/4а - /4/4 XL/3 XL/3/3а XL/3а/2 XL/2/XL, Мото Z4/Z3, LG Г-7/G6, Стил 5/4 и повеќе телефон.Нежно Светло ,Возење Безбедност-прстен индикатор и внатрешна LED светло може да ви помогне да најдете на полнење пристаништа лесно во темнината ,осигурајте се дека вашиот безбедно во движење.Супериорен Безбедност-Брз USB C автомобил полнач ги исполнува УЛ стандард и има CE, FCC & Ro HS сертификати обезбедува,USB порта се автоматски детектира и во текот тековната заштита функција, против прегревање, што преполнувањето, авто стоп кога батеријата е полна, сите круг заштита за вас и вашите уреди.Компатибилни Уреди : - Samsung Галакси S21 Ултра/S21 Плус/S21/S20 Ултра/S20 Плус/S20/S20 FE - Белешка 20 Ултра/20/10+/10/10 Лајт - A51 5 G/A71 5 G/Z Fold2 5 G - S10 Плус/S10/S9 Плус/S9/S8 Плус/S8/Забелешка 9/Note 8 - Google Пиксели 6/6 Pro/5a/5/4а - /4 XL/4/3а XL/3а/3 XL/3/2xl/2 - Мото G8/G8 Моќ/Z3 Игра/Г-7/Г-7 Моќ/Г-7 Плус, LG Stylo 5/Stylo 6/V50 Thin Q/G6/V20/ V30/V35 Thin Q итн Топло Совети - Google телефони треба да го користите USB C (PD) пристаниште и USB C-C кабелот.USB A (КК 3.0) порт не може да брзо полнење Google серија телефони. - Ако вашиот мобилен телефон не поддржува Брзо Полнење, тоа само може да се обезбедува нормално полнење.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Безбедност】Европа CE уверение.Се испорачува од страна на USB адаптер, +5 V, многу ниска струја.Пријателск�

Endcapped, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hydrophobic (van der Waals)

СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Кутија Мерки 12" x 6" x 4" висока; Секоја Етикета Мерки 3" x 1.Џемпери, панталони, purses,

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

Работи одлично на помали вратата dings и град штета.како што авто, мотор, фрижидер, машина за перење и сл.Не�

Возилото Панел Место Puller Дент Ловец 3500 A Место Заварување Машина Multispot Хаубата Вратата Поправка 110 V / 220 V.�

【Двојна Полнач за PS5 Контролер】 Оваа станица за полнење е специјално дизајниран за PS5 Dualsense контролер.С�

Врвен квалитет на термичка хартија во ролни, јасни слики.Се користи за 57mm касиерот печатач, ПОС Печатач �

Резерви : Металугрија Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304 Завртка Тип : Самоприслушување Завртки.Вози Ст�

Screen protector ќе НЕ го покрива целиот екран, но само на рамна површина.Супериорен Влијание & Нула Заштита : цв�

❀❀☛[Промовира Здрава Исхрана за Кучиња] загатка фидер куче сад е внимателно дизајниран да го забави хр

новороденото бебе девојка облека облека поставува зима новороденче leggings розова бебе облека зимски беб�

Дизајниран за прв пат brushers.Пакет Димензии : 19.558 H x 35.56 L x 20.573 W (сантиметри).Пакет Тежина : 3.9 фунти.Земја на �

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек�

ЗДРАВА PP МАТЕРИЈАЛ : Направен од хранабезбедно, нетоксични, безопасни & трајни.BPA, ПВЦ, & Phthalates слободни...

【Повеќенаменски Кондензаторот Микрофон】Plug and play usb игри микрофон доаѓаат со USB Кабел ,само Само приклуч

Ова домашно милениче бавно сад е лесно да се чисти.Мазни и Тркалезни : со Оглед на начинот на домашни мил�

【Зошто ви е потребна за тоа】 : Нема потреба да чекаат за поправка на автомобил вдлабнатини во поправка �

Лесен за користење : самолепило фланелен боксери обвивка има налепница дизајн на грбот.Кога го користит

Термичка Хартија за ПОС Машини и каси, 10 ролни / Случај.WIDTH = 2 1 / 4" (инчи) или 56 mm или 3.125" (инчи), ДОЛЖИНА = 230' (

Компатибилен со Жанр : Анимација сепак, јас нема да имаат начин за да се знае дали тие работат или не.Јас �

Ве молиме проверете со вашиот налепници внимателно во пакување на налепница.САМО налепници со Vanknight лог

КОМПАТИБИЛЕН : i Phone 12 Про Max.Вклучуваат Калено Стакло Екран Заштитник.МАТЕРИЈАЛ : Двојни слоеви на shockproof T

Помогне да се најде дент на автомобилот.Нов материјал,дент безболно отстранување поправка алатка линиј

【ЗДРАВА ИСХРАНА на САД】посебна пречка за храна пост дизајн може целосно да се прошири на јадење на вре�

Scroll