Обновено
FENXIXI 100/120 Инчи 16: 9 Проектор Екран Полиестер Преносни предо/Странично Не - Браздата Количка за Дизајн Дома Проекција на Екранот Платно (Големина : 100 инчи)

FENXIXI 100/120 Инчи 16: 9 Проектор Екран Полиестер Преносни предо/Странично Не - Браздата Количка за Дизајн

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4931.52

1. 16 дупки може да се користи на двете страни за клиентите да се откажам. 2. 160 степен широк Агол поле на гледање. 3. внатрешна и надворешна може да се користи. 4. виткање и лесно да се носат. 5. перат и издржливи.Производот : 1. 16 дупки може да се користи на двете страни за клиентите да се откажам.2. 160 степен широк Агол поле на гледање.3. внатрешна и надворешна може да се користи.4. виткање и лесно да се носат.5. перат и издржливи.Карактеристики : Материјал : полиестер cloth Size : 100/ 120 инчи Проектирани големина на екранот : 16 : 9 Пакет Оглас : 1* Проектор Екран платно( Не Вклучувајќи ги Куките)Забелешка : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е+/- 1- 3 cm.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

Квалитет на Услуга Ние обезбедуваме 30 дена полн износ враќање, Одличен услугата на купувачи носи может�

СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Кутија Мерки 12" x 6" x 4" висока; Секоја Етикета Мерки 3" x 1.Џемпери, панталони, purses,

Работи одлично на помали вратата dings и град штета.како што авто, мотор, фрижидер, машина за перење и сл.Не�

【Двојна Полнач за PS5 Контролер】 Оваа станица за полнење е специјално дизајниран за PS5 Dualsense контролер.С�

Моќ RMS / MAX : 300 W / 600 W.Одлична Минливи Одговор и Ниска Дисторзија.Нуди Фреквенција Одговор на 2 KHz25 KHz со 4 ил

TTArtisan 17mm f / 1.4 APSC Леќа (Црна) Пред Објективот Капа Задните Леќи на Капа TTArtisan 2 Година Ограничена Гаранциј

Место матични на подлога преку дупка влече мост и завртка knob Се повлече чкрапалото и ги применуваат црт�

Возилото Панел Место Puller Дент Ловец 3500 A Место Заварување Машина Multispot Хаубата Вратата Поправка 110 V / 220 V.�

2 1 / 4" x 85' Термални Ролни Хартија.Пакување од 50 Ролни, Не BPA во слој 48gsm термички 3 година сликата живот.Врве

Dual Пристаништа Ефикасна Брзо Полнење Power Delivery(PD) порт&Брзо Полнење 3.0 порт овозможи брзо полнење два уре�

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек�

Ова домашно милениче бавно сад е лесно да се чисти.Мазни и Тркалезни : со Оглед на начинот на домашни мил�

Дизајниран за прв пат brushers.Пакет Димензии : 19.558 H x 35.56 L x 20.573 W (сантиметри).Пакет Тежина : 3.9 фунти.Земја на �

Врвен квалитет на термичка хартија во ролни, јасни слики.Се користи за 57mm касиерот печатач, ПОС Печатач �

новороденото бебе девојка облека облека поставува зима новороденче leggings розова бебе облека зимски беб�

Ве молиме проверете со вашиот налепници внимателно во пакување на налепница.САМО налепници со Vanknight лог

Термичка Хартија за ПОС Машини и каси, 10 ролни / Случај.WIDTH = 2 1 / 4" (инчи) или 56 mm или 3.125" (инчи), ДОЛЖИНА = 230' (

【ЗДРАВА ИСХРАНА на САД】посебна пречка за храна пост дизајн може целосно да се прошири на јадење на вре�

Заштедат пари за превозот и да се купи во рефус многу од 6 Спецификации подолу се однесуваат на секој обј

Нови Точно Одговара на Квалитетот на Резервни Делови Дизајнирани да Одговараат на OE Спецификации.Plug & Pla

【Батерија Патување Шминка Огледало】led осветлен суета огледало е изграденаво 2000m Ah литиум батерија ово�

【Зошто ви е потребна за тоа】 : Нема потреба да чекаат за поправка на автомобил вдлабнатини во поправка �

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Абразивни подлога што се користи за одземање винил и бетонски подови.ОДЛИЧЕН КВАЛИ�

Резерви : Металугрија Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304 Завртка Тип : Самоприслушување Завртки.Вози Ст�

Scroll