Обновено
SHUNDA Случај за Xiaomi Redmi K40, Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Браник Шок Апсорпција Случај Магнетни Потпирачот Покритие за Xiaomi Redmi K40 6.67 - Светло Сина

SHUNDA Случај за Xiaomi Redmi K40, Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Браник Шок Апсорпција Случај Магнетни Потпирачот

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 335.52

Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Браник Шок Апсорпција Случај, специјално дизајнирани за Xiaomi Redmi K40 6.67".Мекото TPU силикони е лесно да се размонтираат и инсталирате.Заштита на телефонот од гребнатини и удар.Мекото микрофибер поставата внатре помага да се заштити телефонот.Поставените усните на екран и камера заштита се за 0.5 mm висок, што може да се заштити телефонот екран и камера од гребнатини.Вградениот метален магнетен лист може да биде прикачен на автомобил, има силна адсорпција сила, и не е лесно да падне, така што може да се вози на автомобил повеќе безбедно.Вграден-во заградата Тоа Може да Ротира Слободно 180°Флип Виткање,360°Ротари Ротација,Лесен За Употреба.Прецизно сечење : Сите врски се намали попрецизно, сите копчиња, контроли, и конекции можат да бидат лесно отстранети без демонтирање на школка.Карактеристики : ① TPU мека лушпа, лесно да се размонтираат и инсталирате.Заштита на телефон од гребење. ② Вградениот метален магнетен лист, силна адсорпција сила, не е лесно да падне.Го прават возењето побезбедно. ③ На поставените усните на екран и камера заштита се за 0.5 mm висок, што може да се заштити телефонот екран и камера од гребнатини. ④ Изградена-во заградата Тоа Може да Ротира Слободно 180°Флип Виткање,360°Ротари Ротација, Лесен За Употреба.Кутија Содржи : 1 * Телефон Случај за Xiaomi Redmi K40 6.67".

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Прецизно сечење : Сите врски се намали попрецизно, сите копчиња, контроли, и конекции можат да бидат лесн

✿[Компатибилен со] : Samsung Galaxy A21 S 6.5" ✿[Висок Квалитет] : TPU меки силиконски е особено издржливи, посилни и е

Ултра Тенок, Висок Квалитет Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајниран �

Мека TPU Браник Тешко PC Задниот Поклопец Магнетни Потпирачот Воена Одделение Заштитна Телефон Случај е с

Инсталацијата е премногу едноставен: се користи за чистење алатката за да го избришете екранот на теле

✔ Компатибилност Овој случај е компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра 6.8" ✔ Против Пролизгување & Анти Нула Тк

[Компатибилност] : Ова ултратенок телефон случај компатибилен со Oppo Рено 5 Z 5 G [Безжичен Полнач пријателс

[Компатибилност] : Ова ултратенок телефон случај компатибилен со Oppo A55 5 G [Безжичен Полнач пријателски] : �

[1]Нов Бренд покрие го заштитува вашиот телефон од секојдневниот судрат, чука, капки, чипс, нечистотија и

Телефонот случај е направен од Висококвалитет TPU & Поликарбонат(PC) & Метал, кој може подобро да ја заштити

✿[Компатибилен со] : Huawei Y6p 6.3" ✿[Карактеристики на производот] : Висок квалитет TPU меки силиконски страни

Јас ќе ви дадам задоволителен одговор во рок од 12 часа.Добредојдовте да ја посетите Силикони Телефон сл�

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Huawei Колега 40 Pro+

ДвеВоЕдно случај покрие дизајн обезбедува супериорни заштита.Производ Карактеристики : Висококвалите�

Ние сигурно ќе се направи сте задоволни.Секој клиент само треба да го изберете вашиот омилен дизајн за в

Производителот гаранција може да не се применува.P R O T E C T I O N 360° за Леново K9 забелешка : Овој случај гара�

Дизајнер Случај за Huawei Нова 2 е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случа�

✿[Компатибилен со] : One PlNord N10 5 G 6.49 ✿[Уникатен дизајн] : изработена од мек TPU внатрешни работи и да не се ли�

Одговара за Chevy : S10 ги Собереш 1999 2004 Година, Палто 1999 2005, Пионер 1999 2001, Колорадо 2004 2012, Лавина 2002 2006 Годин

Scroll