Обновено
YINGGEXU Микроскоп Двојна Набљудување Главата Биолошки Микроскоп Студент Микроскоп Мобилен Набљудување, Микробиолошка Microscopio Стојат Компатибилен

YINGGEXU Микроскоп Двојна Набљудување Главата Биолошки Микроскоп Студент Микроскоп Мобилен Набљудување, Микробиолошка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1761.60

Achromatic Цели. 4 X,10 X,40 X(S),100 X(S,Нафта).Окуларот.Широко Поле Окуларот : WF10 X(WF16 X опционално).Гледање главата.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме!Achromatic Objectives4 X,10 X,40 X(S),100 X(S,Нафта) Окуларот Широко Поле Окуларот : WF10 X(WF16 X изборен)Гледање главата Двојна Набљудување Главата, Една Цевка 30º Склони И Друга Вертикална Цевка ,360º Rotatable Stage Двоен Слој Механички Фаза Големина 125 X115mm Focusing Коаксијален Крупни и Фино Прилагодување, Фокусирајќи Спектар 30мм, Фокусирајќи се Интервал 0.002 mm Кондензаторот Abbe NA=1.25 со lris Дијафрагмата&Филтер IIIumination LED светилка.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Intel Core i75500 U 2.4 GHz SR23 W Процесор 16 GB RAM меморија 64 GB SSD Лаптоп Плоча 11 MBUZZ0431 за Google Chromebook Pixel LS Серија.Дел Број : 1

ЗДРАВА PP МАТЕРИЈАЛ : Направен од хранабезбедно, нетоксични, безопасни & трајни.BPA, ПВЦ, & Phthalates слободни...

❀❀☛[Промовира Здрава Исхрана за Кучиња] загатка фидер куче сад е внимателно дизајниран да го забави хр

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

Компатибилен со Жанр : Анимација сепак, јас нема да имаат начин за да се знае дали тие работат или не.Јас �

Термичка Хартија за ПОС Машини и каси, 10 ролни / Случај.WIDTH = 2 1 / 4" (инчи) или 56 mm или 3.125" (инчи), ДОЛЖИНА = 230' (

КОМПАТИБИЛЕН : i Phone 12 Про Max.Вклучуваат Калено Стакло Екран Заштитник.МАТЕРИЈАЛ : Двојни слоеви на shockproof T

【ЗДРАВА ИСХРАНА на САД】посебна пречка за храна пост дизајн може целосно да се прошири на јадење на вре�

Резерви : Металугрија Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304 Завртка Тип : Самоприслушување Завртки.Вози Ст�

СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Кутија Мерки 12" x 6" x 4" висока; Секоја Етикета Мерки 3" x 1.Џемпери, панталони, purses,

Возилото Панел Место Puller Дент Ловец 3500 A Место Заварување Машина Multispot Хаубата Вратата Поправка 110 V / 220 V.�

Dual Пристаништа Ефикасна Брзо Полнење Power Delivery(PD) порт&Брзо Полнење 3.0 порт овозможи брзо полнење два уре�

Screen protector ќе НЕ го покрива целиот екран, но само на рамна површина.Супериорен Влијание & Нула Заштита : цв�

Дизајниран за прв пат brushers.Пакет Димензии : 19.558 H x 35.56 L x 20.573 W (сантиметри).Пакет Тежина : 3.9 фунти.Земја на �

TTArtisan 17mm f / 1.4 APSC Леќа (Црна) Пред Објективот Капа Задните Леќи на Капа TTArtisan 2 Година Ограничена Гаранциј

новороденото бебе девојка облека облека поставува зима новороденче leggings розова бебе облека зимски беб�

Врвен квалитет на термичка хартија во ролни, јасни слики.Се користи за 57mm касиерот печатач, ПОС Печатач �

【Батерија Патување Шминка Огледало】led осветлен суета огледало е изграденаво 2000m Ah литиум батерија ово�

1 16 дупки може да се користи на двете страни за клиентите да се откажам 2 160 степен широк Агол поле на глед�

Место матични на подлога преку дупка влече мост и завртка knob Се повлече чкрапалото и ги применуваат црт�

Крајот на снежните, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hyd

Ова домашно милениче бавно сад е лесно да се чисти.Мазни и Тркалезни : со Оглед на начинот на домашни мил�

Нови Точно Одговара на Квалитетот на Резервни Делови Дизајнирани да Одговараат на OE Спецификации.Plug & Pla

Покрај тоа, таа е посветена на датотека област и повеќе прилог прегради, кои можете безбедно чување на р�

Заштедат пари за превозот и да се купи во рефус многу од 6 Спецификации подолу се однесуваат на секој обј

【Двојна Полнач за PS5 Контролер】 Оваа станица за полнење е специјално дизајниран за PS5 Dualsense контролер.С�

Scroll