Обновено
Коса за Сечење,Берберот Кејп,Професионални Коса,Фризерски Кејп со Прилагодливи Прекинувач,Сечење Ртовите за Дома Салон Стилист Кејп Жени Мажи Возрасни 55 x 66

Коса за Сечење,Берберот Кејп,Професионални Коса,Фризерски Кејп со Прилагодливи Прекинувач,Сечење Ртовите за

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76

Еластична јака затворање дизајн го прави клиенти се чувствуваат удобно во текот на фризер.Вода-отвратителен и анти-статички : Оваа ткаенина е анти-статички и мазна, така што косата не се држат до тоа.Внимателен Услуга : Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви обезбедиме квалитетна услуга, вашето задоволство е наша најголема поддршка.Овој Стилски фризура салон може да се задоволат потребите на возрасни и деца, без оглед на мажите и жените.Еден Одговара на Сите : Кејп прилагодливи дизајн - ги Собере сите вратот големина.Целосна Покриеност Коса Салон : Големи димензии(55in/140cm ×66in/168cm) берберот ртовите може да ги покрие клиенти добро, така што спречи губење од паѓање на облека кога коса за сечење.Големина Информации : 55" x 66" / 140 cm x 168cm - Обезбеди целосна покриеност.Прилагодливи Snap : На прилагодливи предвремени затворање одговара на различни вратот големини, без да предизвика било каква непријатност.СПЕЦИФИКАЦИЈА за ПРОИЗВОД : Сечење Наметка Материјал : 100% полиестер - Мазна, мека, издржливи, мала тежина и дише.Кејп Покрие Карактеристики : фризурата берберот кејп Надворешниот Телото е Направено од Убаво Премиум Полиестер.Оваа Коса за Сечење Кејп има фина изработка, добро stitched направат да изгледа повеќе чувствувате, што е одличен избор за само-користете или за подарок-давање.Ве молиме Имајте во предвид : Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Овој Фризерски Кејп може да се користи за сечење на косата, косата, боја или други коса третмани во салонот или дома.Конечната боја со конкретната стока надвладее,се надевам, ќе може да се разбере.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Работи одлично на помали вратата dings и град штета.како што авто, мотор, фрижидер, машина за перење и сл.Не�

Квалитет на Услуга Ние обезбедуваме 30 дена полн износ враќање, Одличен услугата на купувачи носи может�

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек�

【ЗДРАВА ИСХРАНА на САД】посебна пречка за храна пост дизајн може целосно да се прошири на јадење на вре�

новороденото бебе девојка облека облека поставува зима новороденче leggings розова бебе облека зимски беб�

КОМПАТИБИЛЕН : i Phone 12 Про Max.Вклучуваат Калено Стакло Екран Заштитник.МАТЕРИЈАЛ : Двојни слоеви на shockproof T

Endcapped, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hydrophobic (van der Waals)

2 1 / 4" x 85' Термални Ролни Хартија.Пакување од 50 Ролни, Не BPA во слој 48gsm термички 3 година сликата живот.Врве

【10 Ролни Печатење на Хартија】 : Оваа печатење на хартија помина строгата пробни тестови, секој се тркал

Закачам во удобност и стил, погоден за секојдневниот живот, дома, на работа, на одмор, датум, клуб, се друж

❀❀☛[Промовира Здрава Исхрана за Кучиња] загатка фидер куче сад е внимателно дизајниран да го забави хр

【Безбедност】Европа CE уверение.Се испорачува од страна на USB адаптер, +5 V, многу ниска струја.Пријателск�

Ова домашно милениче бавно сад е лесно да се чисти.Мазни и Тркалезни : со Оглед на начинот на домашни мил�

Dual Пристаништа Ефикасна Брзо Полнење Power Delivery(PD) порт&Брзо Полнење 3.0 порт овозможи брзо полнење два уре�

Водоотпорен : Супер ниво четири водоотпорен на функцијата, за да се спречи вашиот играч од тоа да биде ош

Заштедат пари за превозот и да се купи во рефус многу од 6 Спецификации подолу се однесуваат на секој обј

Scroll