Обновено
Shirayuki Јапонски Кујна на Платно KYO-YUZEN. Направени Слоевит Парична Казна Решетката Ткаенина. Сад Ги Избрише, Табела Избрише, Рака Избрише. Направен во Јапонија (Сина, Цу

Shirayuki Јапонски Кујна на Платно KYO-YUZEN. Направени Слоевит Парична Казна Решетката Ткаенина. Сад Ги Избрише,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 252.00

Највисок Квалитет.Висок квалитет слоевит парична казна решетката ткаенина со користење на 100% природни ткаенини.Рачно изработени Стожерот, на антички главниот град на Јапонија.Издржливи и Долготрајни.Дише, многу абсорбента и брзо сушење.Меки и удобни но цврсти доволно да се држи до секојдневна употреба.Толку повеќе ќе ви се користи, подобро да работат.Мека на Допир, Нема да ја Оштети Вашата Кожа.Опуштете се и да стане помек со секоја употреба.Одлично за луѓе со чувствителна кожа и бебиња слично.Нашите ткаенина е biodegradable и се враќа во почвата, и кога изгорени, станува јаглерод диоксид и вода, па тоа е безбеден и еколошки влакна, кои не користат никакви средства на располагање.Еко-Пријателски и Еднократно.Отпорни на дамки и мирис, што ги прави идеални за долгорочна употреба.Ајде да се направи вашата кујна дури и Еко-friendlier наместо на еднократен-користете хартиени крпи.Ние ги користиме само најдобрите скроб од компир од Kagoshima да помогне да се зачува својот облик.Рака мие со топла вода пред да го користите за да се отстрани вишокот скроб.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Квалитет на Услуга Ние обезбедуваме 30 дена полн износ враќање, Одличен услугата на купувачи носи может�

【Безбедност】Европа CE уверение.Се испорачува од страна на USB адаптер, +5 V, многу ниска струја.Пријателск�

Max моќ ракување : 600 W RMS моќност ракување : 300 W Отпорност : 4 ohm Фреквенција : 2khz25khz.Моќ ракување : Max 600 W RMS 300 W.З

1 четка за заби по пакет.Само добро направен класичен четка за заби!Бидејќи Звукот Чувства четка за заби

Oleo фобичен Слој : Има oleo фобичен антинафта & антивода слој, обезбедувајќи дополнителна заштита од гребна

Ова домашно милениче бавно сад е лесно да се чисти.Мазни и Тркалезни : со Оглед на начинот на домашни мил�

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

Еластична јака затворање дизајн го прави клиенти се чувствуваат удобно во текот на фризер.Водаотвратит

Овие предиво кесички се направени од високо квалитетна платно материјал за издржливост.Направени од ок

Screen protector ќе НЕ го покрива целиот екран, но само на рамна површина.Супериорен Влијание & Нула Заштита : цв�

Заштедат пари за превозот и да се купи во рефус многу од 6 Спецификации подолу се однесуваат на секој обј

Крајот на снежните, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hyd

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

【10 Ролни Печатење на Хартија】 : Оваа печатење на хартија помина строгата пробни тестови, секој се тркал

Мала големина и лесен за употреба】Особено за големи автомобили, подобрување на снег отстранување ефик�

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

Резерви : Металугрија Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304 Завртка Тип : Самоприслушување Завртки.Вози Ст�

Моќ RMS / MAX : 300 W / 600 W.Одлична Минливи Одговор и Ниска Дисторзија.Нуди Фреквенција Одговор на 2 KHz25 KHz со 4 ил

Покрај тоа, таа е посветена на датотека област и повеќе прилог прегради, кои можете безбедно чување на р�

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек�

Endcapped, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hydrophobic (van der Waals)

Scroll