Обновено
5pcs 15-35mm Прилагодливи Дрво Дупка Машина Вежба Малку Сет Падна Дупчење Алатка Core Вежба Малку Здодевен Малку Поставени од страна на LIANG XINGS (Боја : 5pcs 15-35mm Кутија)

5pcs 15-35mm Прилагодливи Дрво Дупка Машина Вежба Малку Сет Падна Дупчење Алатка Core Вежба Малку Здодевен Малку

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2055.84

5pcs 15-35mm Прилагодливи Дрво Дупка Машина Вежба Малку Сет Падна Дупчење Алатка Core Вежба Малку Здодевен Малку Сет.Дијаметар : 15mm 20mm 25мм 30мм 35mm.Позиционирањето е направен од прав алуминиумски умре-кастинг, направи употреба на крива дизајн, добар за чип отстранување и вежба Посебни removeable strongback дизајн го прави вежба полесно.Може да се користи за повеќето рачни вежба/безжична вежба/табела вежба за дрво производи дупка дупчење со мазна дупка. 5pcs 15-35mm Прилагодливи Дрво Дупка Машина Вежба Малку Сет Падна Дупчење Алатка Core Вежба Малку Здодевен Малку Сет Карактеристики : позиционирање е направен од прав алуминиумски умре-кастинг, направи употреба на крива дизајн, добар за чип отстранување и вежба Посебни removeable strongback дизајн го прави вежба полесно.Може да се користи за повеќето рачни вежба/безжична вежба/табела вежба за дрво производи дупка дупчење со мазна дупка.Спецификација : Тип : Вежба Bit Material : Зацементира Note Please овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет се Вклучени : 5pcs Вежба Bit After-продажба на услуги, ние ви обезбеди со 24-часовна услуга по продажбата.Кога ќе добиеме вашите податоци, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро да ги реши вашите сомнежи.Ви благодариме за читање!.

Повеќе детали

Type:
Drill Bit
Material:
Cemented
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
Package Included:
5pcs Drill Bit :
After-sales service, we provide you with 24-hour after-sales service. When we receive your information, we will reply to you as soon as possible to solve your doubts. Thank you for reading! :

Слични производи во категоријата

Резерви : Металугрија Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304 Завртка Тип : Самоприслушување Завртки.Вози Ст�

Screen protector ќе НЕ го покрива целиот екран, но само на рамна површина.Супериорен Влијание & Нула Заштита : цв�

Водоотпорен : Супер ниво четири водоотпорен на функцијата, за да се спречи вашиот играч од тоа да биде ош

Квалитет на Услуга Ние обезбедуваме 30 дена полн износ враќање, Одличен услугата на купувачи носи может�

СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Кутија Мерки 12" x 6" x 4" висока; Секоја Етикета Мерки 3" x 1.Џемпери, панталони, purses,

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

Моќ RMS / MAX : 300 W / 600 W.Одлична Минливи Одговор и Ниска Дисторзија.Нуди Фреквенција Одговор на 2 KHz25 KHz со 4 ил

❀❀☛[Промовира Здрава Исхрана за Кучиња] загатка фидер куче сад е внимателно дизајниран да го забави хр

Закачам во удобност и стил, погоден за секојдневниот живот, дома, на работа, на одмор, датум, клуб, се друж

【10 Ролни Печатење на Хартија】 : Оваа печатење на хартија помина строгата пробни тестови, секој се тркал

Endcapped, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hydrophobic (van der Waals)

【ЗДРАВА ИСХРАНА на САД】посебна пречка за храна пост дизајн може целосно да се прошири на јадење на вре�

Покрај тоа, таа е посветена на датотека област и повеќе прилог прегради, кои можете безбедно чување на р�

Ве молиме проверете со вашиот налепници внимателно во пакување на налепница.САМО налепници со Vanknight лог

Oleo фобичен Слој : Има oleo фобичен антинафта & антивода слој, обезбедувајќи дополнителна заштита од гребна

【Двојна Полнач за PS5 Контролер】 Оваа станица за полнење е специјално дизајниран за PS5 Dualsense контролер.С�

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

Термичка Хартија за ПОС Машини и каси, 10 ролни / Случај.WIDTH = 2 1 / 4" (инчи) или 56 mm или 3.125" (инчи), ДОЛЖИНА = 230' (

Овие предиво кесички се направени од високо квалитетна платно материјал за издржливост.Направени од ок

Scroll