Обновено
Gronda Компатибилен со iPhone 13 Про Случај за Жени Јасно Флорални & Non-Yellowing Заштитна TPU Shockproof Телефон Случај 6.1 Инчи Денот на Вљубените Подарок за Жените, Лаванда/Виолетова

Gronda Компатибилен со iPhone 13 Про Случај за Жени Јасно Флорални & Non-Yellowing Заштитна TPU Shockproof Телефон

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76

[Кристално Јасна и Никогаш не Жолто] : Случај дизајн за i Phone 13 Про користење на ултра-јасно TPU и КОМПЈУТЕР материјал, анти-Жолта боја и мазна. [Воено-одделение за Заштита] : Случај компатибилен со i Phone 13 Про помине капка тестирани од 6.6-нозе и да се намали влијанието од 90% да се создаде тешки заштита. [Покрена Заштита] : Телефон случај усвојува 2mm покрена bezels лифт екран и камера исклучување на рамни површини за да се избегне гребење. [Прецизни Cutouts] : Секој детал се вклопува удобно.Cutouts одговара на повеќето кабли додека изрече копчиња лесно да притиснете. [Облека за Телефонот] : Не е само заштита, но исто така декорација.Тенок и обвива беспрекорно за анти-прашина.Поддршка за безжично полнење.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Врвен квалитет на термичка хартија во ролни, јасни слики.Се користи за 57mm касиерот печатач, ПОС Печатач �

【10 Ролни Печатење на Хартија】 : Оваа печатење на хартија помина строгата пробни тестови, секој се тркал

Квалитет на Услуга Ние обезбедуваме 30 дена полн износ враќање, Одличен услугата на купувачи носи может�

【ЗДРАВА ИСХРАНА на САД】посебна пречка за храна пост дизајн може целосно да се прошири на јадење на вре�

Место матични на подлога преку дупка влече мост и завртка knob Се повлече чкрапалото и ги применуваат црт�

1 16 дупки може да се користи на двете страни за клиентите да се откажам 2 160 степен широк Агол поле на глед�

Oleo фобичен Слој : Има oleo фобичен антинафта & антивода слој, обезбедувајќи дополнителна заштита од гребна

Еластична јака затворање дизајн го прави клиенти се чувствуваат удобно во текот на фризер.Водаотвратит

2 1 / 4" x 85' Термални Ролни Хартија.Пакување од 50 Ролни, Не BPA во слој 48gsm термички 3 година сликата живот.Врве

Achromatic Цели 4 X,10 X,40 X(S),100 X(S,Нафта).Окуларот.Широко Поле Окуларот : WF10 X(WF16 X опционално).Гледање главата.Ве мо

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Абразивни подлога што се користи за одземање винил и бетонски подови.ОДЛИЧЕН КВАЛИ�

【Безбедност】Европа CE уверение.Се испорачува од страна на USB адаптер, +5 V, многу ниска струја.Пријателск�

Овие предиво кесички се направени од високо квалитетна платно материјал за издржливост.Направени од ок

Max моќ ракување : 600 W RMS моќност ракување : 300 W Отпорност : 4 ohm Фреквенција : 2khz25khz.Моќ ракување : Max 600 W RMS 300 W.З

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

Screen protector ќе НЕ го покрива целиот екран, но само на рамна површина.Супериорен Влијание & Нула Заштита : цв�

Dual Пристаништа Ефикасна Брзо Полнење Power Delivery(PD) порт&Брзо Полнење 3.0 порт овозможи брзо полнење два уре�

Заштедат пари за превозот и да се купи во рефус многу од 6 Спецификации подолу се однесуваат на секој обј

Scroll