Обновено
Четка За Бричење,Мажите Преносни Брада Четка За Патување На Лицето Чистење Пенење Бричење Четка За Чешлање Алатка

Четка За Бричење,Мажите Преносни Брада Четка За Патување На Лицето Чистење Пенење Бричење Четка За Чешлање Алатка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76

Компактен и лесно да се соберат, лесно за чување и носат за време на патувањето.Целосна големина на четката, совршен за секојдневна употреба или патување, удобен и практичен.Цврст и издржлив, тоа обезбедува совршена влажни бричење искуство.Користете го вашиот омилен крем или сапун да се создаде богата пена.Како и сите четки, само го користите заедно.Висок квалитет на четка косата, кожата мека и‑пријателски, добро за дистрибуција на пена.Во согласност со ергономски дизајн, рачката е лесен за контрола и да работат.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Четка за Бричење Материјал : Алуминиумски + Четка во Боја на Коса : Сина Големина : Како што е Прикажано на Сликата Пакет Листа : 1 x Четка за Бричење (1 x Метал Алуминиум Цевка, 1 x Четка Глава, 1 x Капак) (по собранието, тоа е четка за бричење) Забелешка : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тоа е погоден за држење и дистрибуција на пена, помага да се ублажи брада и брзо се чисти.Ефикасно да ги о

Ова е највисок степен на јазовец четка која е неверојатно мека или густа.Нејзините влакната им помогне �

Висок квалитет најлон и АБС материјал, мека на допир, лесно да се отстрани за коса, совршен додаток за си�

Направени во Франција.Испорачани со гаранција и потврда за потекло.Бричењечетка во бела пластична рачк

Тоа може ефикасно да се зголеми пена за бричење крем, со удобен за бричење искуство.Тоа може ефикасно да

ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА КОРИСТ : Слободен од животинско крзно, faux јазовец косата, исто така, свилен мека, без ми

Високо‑квалитетна четка ќе ви помогне да го ублажи брада и се пријателски на кожата.Мека најлон коса, п�

【Рачно изработени】 100% рачно изработени коса јазол и да се справи, најдобро за вашиот луксузен живот...

Земја на потекло сад.Пакетот тежината на производот е 1 фунти.Чиста Јазовец Коса Раказаврзана.Нарачана �

На брада избричат четка е специјално дизајнирана за ефикасно да се зголеми пена за бричење крем.Усвојув

Најлон бричење косата со дрво се справи 100% Сосема Нов Висока класа квалитетот и многу издржливи.погодна

Ефикасно да се отстранат преостанатите остатоци, нечистотија или нешто друго заглавени на вашиот муста

Високо‑квалитетна дрвена рачка е удобно да се одржи за долго време, и вашите раце нема да се чувствуват�

Ефикасно ја чисти далеку остатоци, crumbs, нечистотија или нешто друго заглавени во вашиот мустаќи) или бра

Најдобрите светски четка одлуки Изработени во целост со рака, со користење на истите техники кои не се с

Печатени и испратени од НАС.ПЕЧАТЕНИ НА 175 GSM ЛИКОВНАТА УМЕТНОСТ НА ХАРТИЈА.НАПРАВЕНИ ДА НАРАЧАТЕ, ОСОБЕ�

Универзална Концизен стил стои со четка за бричење, се состои со одлична Нерѓосувачки челик Sсад.И посто

Има , влага и пенливата за луксузен примена во секој помине.Луксузен косата мека на кожата ја испорача н�

Дршката е направен од висок квалитет на дрво и со ергономски дизајн, кој е удобно да се одржи.Четка се на�

★ Рачка : Инженерните Увезени Акрилик се Справи ќе направи да се чувствувате удобно кога ќе го допре, и ј

ТЕХНОЛОГИЈА : рачно изработени производство,секој четка косата треба да се оди преку 25 работни процедур

Земете Fendrihan Патување Четка за Бричење со вас насекаде и да одите.Елегантни и полиран, овој 3парче хром п�

Има топлина, влага и пенливата за луксузен примена во секој помине.Луксузен косата мека на кожата ја исп

Високо квалитетен и цврст коњ коса им овозможува на оваа четка за да се избалансираат tangles.Дрвена рачка �

Стандардна големина може да одговараат на разни бричење четка и жилет.Ви даде врвен бричење искуство.То

Scroll