Обновено
Homyl Екран Чиста Крпа/Чистење Спреј Шише + Крпа, за Телефонот, Преносни Компактен за Патување - 1x Ткаенина за Чистење

Homyl Екран Чиста Крпа/Чистење Спреј Шише + Крпа, за Телефонот, Преносни Компактен за Патување - 1x Ткаенина

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1118.40

* На 10ml спреј шише и ткаенина за чистење, лесно да се decontaminate отпечатоци од прсти, погоден за мобилен телефон / компјутер / таблет / ТВ екранот за чистење. * Мали почиста шише може да се чуваат никаде за автомобил, ранец, погоден за монитори, таблети, мобилни телефони, итн. * Ткаенина за чистење може да се мијат директно со чиста вода, која може да се користи постојано. * Шише со јазот копчето дизајн, удобно да го користите.Почиста може да се додаде и да се замени, како и одделни шише дизајн може да се замени со удобен и практичен. * Мобилен телефон екран cleaning tool, преносни, екранот е како чисто како нови, спреј, маснотии, отпечатоци од прсти не се гледа.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Моќ RMS / MAX : 300 W / 600 W.Одлична Минливи Одговор и Ниска Дисторзија.Нуди Фреквенција Одговор на 2 KHz25 KHz со 4 ил

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек�

❀❀☛[Промовира Здрава Исхрана за Кучиња] загатка фидер куче сад е внимателно дизајниран да го забави хр

1 четка за заби по пакет.Само добро направен класичен четка за заби!Бидејќи Звукот Чувства четка за заби

КОМПАТИБИЛЕН : i Phone 12 Про Max.Вклучуваат Калено Стакло Екран Заштитник.МАТЕРИЈАЛ : Двојни слоеви на shockproof T

Нови Точно Одговара на Квалитетот на Резервни Делови Дизајнирани да Одговараат на OE Спецификации.Plug & Pla

ЗДРАВА PP МАТЕРИЈАЛ : Направен од хранабезбедно, нетоксични, безопасни & трајни.BPA, ПВЦ, & Phthalates слободни...

Дизајниран за прв пат brushers.Пакет Димензии : 19.558 H x 35.56 L x 20.573 W (сантиметри).Пакет Тежина : 3.9 фунти.Земја на �

Компатибилен со Жанр : Анимација сепак, јас нема да имаат начин за да се знае дали тие работат или не.Јас �

Screen protector ќе НЕ го покрива целиот екран, но само на рамна површина.Супериорен Влијание & Нула Заштита : цв�

Водоотпорен : Супер ниво четири водоотпорен на функцијата, за да се спречи вашиот играч од тоа да биде ош

Max моќ ракување : 600 W RMS моќност ракување : 300 W Отпорност : 4 ohm Фреквенција : 2khz25khz.Моќ ракување : Max 600 W RMS 300 W.З

Intel Core i75500 U 2.4 GHz SR23 W Процесор 16 GB RAM меморија 64 GB SSD Лаптоп Плоча 11 MBUZZ0431 за Google Chromebook Pixel LS Серија.Дел Број : 1

Ве молиме проверете со вашиот налепници внимателно во пакување на налепница.САМО налепници со Vanknight лог

Крајот на снежните, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hyd

Помогне да се најде дент на автомобилот.Нов материјал,дент безболно отстранување поправка алатка линиј

Закачам во удобност и стил, погоден за секојдневниот живот, дома, на работа, на одмор, датум, клуб, се друж

СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Кутија Мерки 12" x 6" x 4" висока; Секоја Етикета Мерки 3" x 1.Џемпери, панталони, purses,

TTArtisan 17mm f / 1.4 APSC Леќа (Црна) Пред Објективот Капа Задните Леќи на Капа TTArtisan 2 Година Ограничена Гаранциј

Scroll