Обновено
професионална шминка четки Шминка Четки 14Pcs Премиум Синтетички Bionic Влакна Фондацијата Меша Лице во Прав Руменило Concealers Око Сенки Сочинуваат Четки за Полнење шминк

професионална шминка четки Шминка Четки 14Pcs Премиум Синтетички Bionic Влакна Фондацијата Меша Лице во Прав

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1578.00

ИЗДРЖЛИВИ ДРВЕНА РАЧКА : рачката е дизајнирана со high-end перформанси и модата, ситно полиран и обоен за да се обезбеди долгорочна употреба.Лицето четки, око четки, усна четки, фондацијата четки, за да се исполнат сите ваши барања за лицето и око шминка апликации.Тоа е погоден за мулти-функционални апликации како фан форма, лабава прав, руменило, контура, сенката за очи, се кријат, се вклопуваат, носот сенка, усна лагер, веѓите, eyeliner, трепки, итн. ЦЕЛОСЕН СЕТ НА ПОТРЕБИ : вклучувајќи ги и сите потреби кои се потребни за професионална или домашна употреба.Стручната служба : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ви обезбеди со меки и удобни допир и супер грчевито држејќи се за способност. ЧЕТКА во СОБАТА : Оваа четка во собата изгледа многу елегантен и модерен.Answer : ___________________________ Note : нова четка има чуден мирис, кои ќе исчезне по еден ден откако се направени надвор.Најдобар Избор за Дома и Подарок : Искажете вашата љубов да љубовник, пријатели итн. На ВИСОКО-ОДДЕЛЕНИЕ СИНТЕТИЧКИ ВЛАКНА : На влакната се направени од не-остатоци од синтетички влакна, што е супер меки и не падне.Име : Шминка Brushcolor : blue Specification : 14pcs, 14pcs+ складирање bag Product материјал : bionic влакна, дрвена рачка, metal Good вести за шминка професионалци и beginners It е погодна за очите, носот, усните, образите, челото, па дури и тешко да се постигне места на лицето.

Повеќе детали

14pcs, 14pcs+ storage bag :
Product material:
bionic fiber, wooden handle, metal
Good news for makeup professionals and beginners :
It is suitable for eyes, nose, lips, cheeks, forehead and even hard-to-reach areas on the face. :
It is suitable for multi-functional applications such as fan shape, loose powder, blush, contour, eye shadow, hide, blend, nose shadow, lip liner, eyebrows, eyeliner, eyelashes, etc. :
Note:
The new brush has a peculiar smell, which will disappear after one day after it is taken out.
Professional service:
If you have any questions about our products, please contact us, we will reply you within 24 hours.

Слични производи во категоријата

Погоден за професионална употреба и за домашна употреба.Лесен за употреба и лесно да се носат.Лесно да с

Како да се исчисти Шминка четки : 1.Висок квалитет на влакно влакната лесно не се деформирани и барака, ко

▲Производ вовед : Ако се направи шминка љубовник, тогаш ние сме подготвени картичка за вас за да ви кажа�

Ова исто така ќе биде идеален подарок за вашите пријателки,мајка,ќерки,и љубовник.Долги и мазни се справ

Или можете да изберете множество на шминка четки како подарок за жените / мајка / себе / семејство / приј�

На газирани и густи синтетички влакна ви обезбеди неверојатна допрат и да се почувствуваат.На влакната

Усвојува високо квалитетни пони коса која обезбедува врвен способност да се одржи powerder, мека и пријатни

Имаат корисна сочинуваат алатка ,има неспоредлива предност ,може да стигне до убавината beyong вашата радо

РАБОТИ СОВРШЕНО СО НАШИТЕ ЦРНА МАСКА да се добие овој лицето четка и го користат за да се применат на на�

Око шминка четки доаѓаат во различни форми и големини, така што тие се вклопуваат во контури и моменти н�

Усвојува високо квалитетни пони коса која обезбедува врвен способност да се одржи powerder, мека и пријатни

❀На исклучителен и прекрасен изглед на шминка четка ви овозможува да имате добро расположение кога ќе �

·Густа и Свиленкаста четка глави се без мирис, не се фрли.Што може да се користи помалку производи за едн

За прецизна примена на четки кои не се како целосна или посочи како ви се допаѓа, може да се стави вашите

Идеална шминка уметници помошници : ќе добиете сет на шминка уметник алатки, вклучувајќи ги и 1 парче коз

1 Сè што ви треба да се создаде природен изглед на лицето и на очите шминка апликација е тука.Прави сенка�

Предмет Тип : Шминка Четка.Четка Материјал : Коза Коса.Се Користи Со : Множества & Колекции.Големина : Стан

Четка кофа е направен од ПВЦ материјал, водоотпорен и носатотпорни, лесен за носење, и голем капацитет...

Премиум Гламурозна Шминка Четка во Собата : Рафаело шминка четки сет нуди квалитет и познат бренд, со пр�

Број на Парчиња : Една Единица.Четка Материјал : Коза Коса.Се Користи Со : Прав.Рачка Материјал : Дрво.Пред

Четка материјал : синтетички влакна.Рачка материјал : пластични се справи.Се користи за : сенката за очи,

Потрајни од дрво рачки.Пакет вклучувајќи : 10 парчиња шминка четки Пакет : безбедно спакувани во меур тор�

Совршен подарок : Вие не може да даде оваа прекрасна Око Шминка Четка ги Поставите како подарок за вашат�

Има добра количина на производот и силиконски е меко чувство, но цврсти доволно да се шири кал.Ако имате

Scroll