Обновено
DaMohony 2 во 1 Мулти-Цел Одговараат на Превозникот Виткање Облека, Облека за Складирање Кеси Организаторот на Патувањето

DaMohony 2 во 1 Мулти-Цел Одговараат на Превозникот Виткање Облека, Облека за Складирање Кеси Организаторот

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2112.00

Додека отворена овој костим кеса и да го нокаутирам, тоа може да биде одличен одговараат виси торба .Со уникатен дизајн, тоа може да се задржи вашата одговара или фустан чисто, уредно и навремено-слободни.Монтажни рамо, рака, помека кожа на врвот се справи со обезбеди флексибилност и удобност.Задниот дел патент џебови може да се поврзани нагоре и надолу, не само што може да се користи како џебовите, но, исто така, може да се користи со вратоврска прачки.Виткање стил, лесно за чување, без да заземаат премногу простор кога не се во употреба.Водоотпорен материјал со елегантен влијаеше целосна внатрешни работи покривачки, и висока јачина ментално патент, која може да ја понуди најдобрата заштита за вашиот костим или облека.Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Одговара на Carrier Material : Оксфорд Fabric Color : Како слика shown Size : Прибл. 55 x 28 x 38cm/21.7 x 11 x 15in .ванг-edit-внесување на{ font-family : 'Arial' !важно; } .ванг-edit-текст табела { граница-врвот : 1px solid #000; border-лево : 1px solid #000; } .ванг-edit-текст табела тд, .ванг-edit-текст табела ти { граница-bottom : 1px solid #000; border-право : 1px solid #000; баласт : 3px 5px; } .ванг-edit-текст табела ти {text-align : center; }.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

QINGYUMY Како Погодно гардероба, можете да се стави на колокации на вас или на вашето бебе сакаат да носат во

Со транспарентен прозорец дизајн, тоа е погодно да се најде чуваат облека.Половината торба е составена �

Материјал : Направен од PEVA пластика, тоа може да се перат по добивање валкани.Во меѓувреме, тоа е лесен, т�

Овие расположливиот видипреку облека прашина кеси се транспортира многу добро, тие се многу убави тран�

PEVA 【Висок Квалитет PEVA Материјал】 Направен од висок квалитет на PEVA материјал, издржлив, перат, лесни, и ж

НеПлетени Полипропилен.ГОЛЕМИНА : 40inches (102cm) Долги x 24inches (61cm) Широк прибл.Облека, торби за Идеалната голем

Убаво Помошник за Вашиот Плакар Дали сте уморни од облеката во плакарот се правливи и неуредна?Дали сте

7 CM / L 13 x W 13 x 0,8 cm; рамен, мал во големина, погоден за чување на дневни потреби или училишен прибор, како шт

Таа користи ткаенина шевови на дизајнот да се задржи облека виси и да се спречи брчки.Тоа има мал отвор в

На домашна прашина маска се направени од издржлив неплетени ткаенини, која е флексибилна и солзаотпорн�

Транспарентен материјал, облека се видливи, лесно да се најде облека 360° целосно затворена дизајн, праши

Материјал : Не Ткаени, Боја : Црна.Пакет Содржина : 9 Парче Saree Капак.Големина : 43 см х 35 см x 22 cm.Направени од

Дека нож е на работ е точна, и дека картичка е фирма без протекување.Тридимензионални сечење, за да права

Димензии : 40 х 30 см(15.7 x 11,8 инчи).Пакетот вклучува : 10 чевли складирање и кеси.Материјал:неплетени ткаенин

S Големина : 23.62"x35.43" ( 60x90 CM).Материјал : не ткиво ткаенина.Количина : 5 Заштита на вашата облека од прашина и

Целосно ограден, enhanced protection : пред централната патент отворање на е дизајниран за лесно складирање и има

Автомобилот грб закачалка со црна мека PVA покривка,која ќе не боли вашата крпа.PVA cover The автомобил грб зак�

Тоа може да insulate влага и да се спречи облека од станува влажна.Таму е закачалка дупка на горниот дел за д�

Функција : 1.Голем Капацитет : Носење на облека торба е погодна за чување на вашиот јакни, кошули, палта и �

Постојат рачки на двата краја за лесно да ги земе и стави.Овој производ е лесно да се чисти и може да се р�

Долг Живот Висок Квалитет Saree Покрие Торба За Организирање На Вашите Скапи И Омилени Sarees & Направени Во Т

Користење на висока густина решетката ткаенина, да може ефективно да се изолира прашина.Земете независ�

Scroll