Обновено
NICENEEDED 10Pcs Змеј Елемент Помине Уметност Налепници, 3D Злато Феникс самолепливи Помине Уметност Decals Помине Foils за Нокти Ноктите Декорација Уметност Помине Налепница П

NICENEEDED 10Pcs Змеј Елемент Помине Уметност Налепници, 3D Злато Феникс самолепливи Помине Уметност Decals

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76

Се применуваат врвот палто за совршен ефект.Модерен и симпатична дизајни на Нокти Decals.Помине дизајн налепници може да се создаде совршен "мешани метал" се погледне за било полиран боја. Примена на база на грб и да чекаат тоа се исуши целосно. ♕[КАКО ДА го КОРИСТИТЕ] : Применува буквар и да чекаат за тоа целосно да се исуши. Изберете база, боја која ја вашата како и да се применуваат врз вашите нокти, а потоа почекајте додека тоа 90% сува.NICENEEDED 10 Pcs Змеј Елемент Помине Уметност Налепници, 3 D Злато Феникс самолепливи Помине Уметност Decals Помине Foils за Нокти Ноктите Декорација Уметност Помине Налепница Помине Уметност Додатоци ПАКЕТ СОДРЖИНА : 5pcs златен змеј елемент помине уметност налепници.Со соодветна апликација, можете да ја добиете вашата поставен на ноктите дома. ♕[ДОБАР КВАЛИТЕТ] : само-Лепило Дизајни помине оркестарот налепници направена од ултра тенок високо квалитетен материјал, лесно да се отстрани.Како Да Го Користите : 1.CUSTOMER SERVICE : Ако Имате Било каков Проблем На Нашиот Производ, Можете Да Кликнете на "Продавачот Контакт" Копчето Во Вашата Сметка Да Ни e-mail.Ние Би Биле Среќни Да Ви Помогнат Да Се Реши Проблемот Веднаш Штом Ќе Може Да. ♕[КАРАКТЕРИСТИКИ] : Може да се користи за УВ ноктите. 5pcs злато феникс елемент помине уметност налепници.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Притиснете за на доградба на акрилни нокти сет вклучуваат 24 компјутери лажни ноктите со состојба на нок

Дијаметар : 0.2 мм.Боја : Злато, Сребро, Роуз.Употреба : Може да се користи за DIY Помине Кристал Украси за кре

[Она што ќе добиете] : ќе добиете 6 листови леопард печати нокти налепници во еден сет, постојат голем бро�

Количина : ќе добиете 24 листови ласерски сина помине уметност лепило налепници, секоја хартија мерка 2.3 x

Пакет Содржина : 10 листови лак ленти + 1pc месечината форма помине уметност датотеки, секој лист ленти вкл�

ohora е полуизлечи гел на ноктите е сосема неспоредливи со оние на пластични налепници или акрил лажни нок

【КОЛИЧЕСТВО & ГОЛЕМИНА】 5 листови на Божиќ 3 D самолепливи помине уметност налепници, 4.92x2.95 Inch секој...

Притиснете на лак на ноктите за некое време, и потоа отстранете ја ❤Прилики:помине уметност резерви се

Се применуваат на база на полски и сув.На крај, се надевам имате убав одмор!Уживаат помине уметност укра�

Професионална ефект е завршена во рок од неколку минути.100% нови и висококвалитетни нокти налепници.Пог�

【Богата со Количеството】 Ќе добиете 44 листови нокти налепници, Доволно количество за да можете да ја к�

Пеперутка дизајн : Овие пеперутки помине уметност foils налепници има различни големини и разни слатки пе�

Се применуваат горниот слој за најдобар резултат.【Количество】 : 6 Листови висококвалитетни брановидни

Избра било дизајн ви се допаѓа и големина fited да се држиме за нокти, нежно, и само излупете го исклучите к�

Слично на тоа, само тргни ги исклучите ако сакате да ги отстрани.Она што Ќе Добиете : ќе добиете 6 Листови

Ноктите paillette sequins може да се користи со коса гел или сјајот буквар за да се задржи вашата сјаат остане по

Ние нудиме иновативни решенија за време и монетарната ограничувања за добивање на вашите нокти да се на

【Пакет】 : 10 листови / set пеперутка помине фолија трансфер налепници, шарени бои, модерен и убави модели з

Големина : 10x7.9cm / еез.Тип : Лепило.Материјал : Налепница.Боја : Како Што Е Прикажано.Пакување Вклучуваат : 1p

Големина : 10.3x8cm / еез.Тип : Лепило.Материјал : Налепница.Боја : Како Што Е Прикажано.Пакување Вклучуваат : 1p

, што е полесно за вас да се создаде силна ноќта на Вештерките атмосферата и да покаже вашите интересни д

Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Да те направи нокти изгледаат многу повеќе гламу

Повеќе Usages : Можете да ги користите Пеперутка Шарени сјајот на ноктите sequins за 3 D nair уметност, DIY Уметност�

Многу коментари не го откине транспарентен пренос на филмот, ве молиме следете ги инструкциите, полека �

Осигурајте се дека преостанатиот помине обвива се чуваат назад во фолија кеса за да се избегне сушење.Е�

Ако сакате да се направи тоа посилно, можете да нанесете слој на транспарентен лак по приложување на нок

【Целосно покривање на ноктите налепница】: Божиќ Помине Уметност Налепници Decals во Собата.Објектот Гол

【Безбедно Материјал】 : овие нокти decals се изработени од еколошки материјали, нетоксични, и можете да го �

Scroll