Обновено
7.4 V BL1204, BL2001 Заменетата Батерија Li-ion Пак Одговара за HYT ТЦ-610, ТЦ-610P, ТЦ-610S, ТЦ-618, ТЦ-620, ТЦ-626 (1200mAh)

7.4 V BL1204, BL2001 Заменетата Батерија Li-ion Пак Одговара за HYT ТЦ-610, ТЦ-610P, ТЦ-610S, ТЦ-618, ТЦ-620,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 943.20

Ве молиме потврдете го вашиот стар оригинална батерија ID(Дел Број/Дел БР.) : BL1204, BL2001. Батеријата Детали : 7.4 V Li-ion 1200m Ah / 8.88 Wh; 101.60 x 55.10 x 16.90 mm;.Одговара Модел : ТЦ-610, ТЦ-610 P, ТЦ-610 S, ТЦ-618, ТЦ-620, ТЦ-626. 15 години професионално батеријата снабдувач КС.Голема ќелија вграден интегриран microchip го спречува преоптоварување, што преполнувањето, само-празнење и издолжува на животниот век на батеријата. 365 Дена Гаранција; Уверение со CE, FCC, Ro HS за безбедност.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

(Liion, 21.6 V, 4000m Ah).Соодветна Замена на Батеријата преку Синергија Digital.Направени со висок квалитет Јапонски

Избави од Калифорнија складиште во рок од 2 работни дена.Компатибилен Батеријата Модел : Garmin Nuvi 65 LM 6".Ком�

10000m Ah голем капацитет 96x62x22mm 20000m Ah голем капацитет 144x68.5x27mm 30000m Ah голем капацитет 154x74x33mm.Карактеристики :...

Оваа Батерија е 100% Компатибилен со Оригинална Опрема.Оваа Motorola I50 SX радио батеријата е компатибилен со о

КАРАКТЕРИСТИКИ : Brand New Батерија Тип : Литиумјонска Напон : 21.6 Volt Капацитет : 5000m Ah Замена за V6 батеријата в�

Конектор : погледнете ја сликата и да го провери тоа 【Замена За Лаптоп】Lenovo Think Pad X1 Јога 3та Генерација,Thi

Висок капацитет 20000m Ah Литиумјонска батерија трошоци два уреда истовремено.Висок Капацитет за i Pad, Mini, i Ph

Оваа Rayovac RAY9009 радио батеријата е компатибилен со оригинална опрема.Компатибилни Модели : Motorola : ATS2500 EX560 X

Вграденво Молња Кабел:Совршено компатибилни со i Phone, само приклучете внатрешниот молња кабел за полне�

2.4 Volt 600m Ah NiМЗ Батерија (Тип : ААА*2 Батерии),5264 приклучокот.Изборот на батеријата е повеќе еколошкипријат�

Поголем Капацитет На Батеријата.Капацитет : 3800 m Ah Напон : 7.4 V продолжува работното време на вашите омиле�

Модел : SH03 XL / / Напон : 11.55 V / / Капацитет : 57.9 Пот 5020m Ah / / Боја : Црна / / Тип : Plug & Play Liion Батерија.Замена �

HQRP® Два Акумулатори;.Батеријата Напон : 1.2 V;.Капацитет : 1200 m Ah; NiМз;.Полнење до 1000 пати; 200 Дена гаранција!Ко

Поддршка соларни полнење : соларен полнење е специјално дизајниран за итен случај, колку што има сончев�

【Испратени Од САД】Испратени од Калифорнија, САД.Висок Квалитет и тестирани пред превозот надвор...

Брод Од Сан Гаврил, Калифорнија, САД.Компатибилен Модел : ZTE ZFIVE G Z557 BL.Трајни и Сигурни : Сите батерии се те

Систем Батеријата Продолжен Живот Систем На Батеријата 【Обезбедување на квалитет】Поддршка од 30 дена �

Батерија Тип : Liion; Капацитет : 65 Wh; Напон : 11.1 V Клетки : 6;.Одговара P / N : 04 NW9 2 P2 MJ DHT0 W T54 FJ HCJWT KJ321 NHXVW P8 TC7 PRRRF UJ499

★ВисокаКвалитет на Соларен Полнач : се Направени од издржлив и сигурен ABS+PC+Силиконски материјал ќе го з

Оваа батерија е 3 излезни портови : Излез ми е 5 V USB порта кој може да се користи на власт или да наплатат i P

M2pro е батеријата верзија главата рака специјално дизајниран од страна на BOBOVR за Quest2 На BOBOVR дизајн тим оп�

Најдобра Гаранција за Соларен Полнач за Телефон 12 месеци Гаранција 24 часа онлајн услуга по продажбата,

Scroll