Обновено
JIUHE Мет Црна CLK 320 Автомобил Багажникот Задните Писма Збор Значка Амблем Писмо Decal Налепница Компатибилен со Мерцедес Бенц CLK Класа CLK320

JIUHE Мет Црна CLK 320 Автомобил Багажникот Задните Писма Збор Значка Амблем Писмо Decal Налепница Компатибилен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 669.60

1. 100% Сосема нов и висок квалитет. 2. Нашите значка decals со убав bevel да се вклопи во криви, сложени вдлабнати површината се создаде кул 3 D.Подобрување на стилот и изгледот на вашиот автомобил. 3. Направени од Високо квалитетни материјали.Едноставен, но извонредни автомобили логото 3 D моделирање.Голема Компатибилен со вашите автомобили. 4. Амблемот decals може да биде цврсто прикачен на вашиот автомобил Компатибилен со долго време, со лепило на грбот, солза го исклучите и се држи на вашиот автомобил. 5. Персоналните вашиот автомобил, да ви обезбеди со квалитет и безбедност на гаранција.Лесно да се инсталира и издржливи.Опис : Состојба : 100% Сосема new Material : висок quality ABS Plastic Color : Мет Black Size : 130 x 25мм approx Feature : 3 DEasy installtion.3 M лента е во задниот дел.Ве молиме имајте предвид дека ве молиме да го користите топлина пиштол за да се загрее на селотејп пред да ја инсталирате, да се направи објектот се држи цврсто.C L K 3 2 0 Note : Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас во времето, ние ќе ви помогнат во рок од 24 часа!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Топло Известување】 да Бидат сигурни дека за да се исчисти вдлабнатини темелно да се направи долговеч�

Пакување : 2 парчиња;Боја : Сјајна Црна / Сјајна Сребрена КАКО Слики;DHL Брод За 37 работни Денови за Испора�

Ние ќе ви даде целосна наплата или слободна замена.Вредност Пакет : 1 *Внесете букви во опашката на порта�

Импресивен изглед : 3 D покрена дизајн, не само тенка налепница!Совршено се Вклопуваат:се Прилагодите на

Хром метал амблем е 3½x2¼ инчи со кора & стап лепило може да се примени на било чиста рамна површина возил�

УмреНамалување на винил налепница.Високи Перформанси ФРЛИЈА винил.Види ја нашата боја шема за сите бои

★ ГОЛЕМИНА 6.9 инчен должина ★ ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ 2 парчиња REDNECK ИЗДАНИЕ АВТОМОБИЛ АМБЛЕМИ 100% времетодок�

Вистински ОЕМ Фабрика Дел во Оригиналниот Мало Пакување.ОЕМ квалитет & Директен fitment Загарантирана.Точн

Применливи сценарија : надворешноста налепници се погодни за повеќето модели, како што се голф коли, спо

На писмото ќе остане во место на јасно превозникот.креирање ефективни позлата додатоци.Нема Штета Нави�

Покажете ја вашата гордост во вашата Братска организација со прикажување на амблемот.Елоксирани Алуми�

5 Инчен Должина X 2.5 Инчен Ширина X 1 / 8 Инчи Дебелина Со Едноставна Кора & Стап Боја Безбедно Лепило.ABS Плас�

за Tndra 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 3 D Дизајн : На воскреснати солидна значка писмо со убав bevel да се вклопи во кр�

[Изработка]Сосема Нов!Голема детали!Токму онака како што сликите покажуваат!Проверете нашата фотографи

[[состојба : нова]] [[бренд : мерцедесбенц]] [[mpn : 2126803693]] [[sku : 2126803693]] [[име на производ : вистински мерцедесбен

УмреНамалување на винил налепница.Надворешноста Одделение Винил.Види ја нашата боја шема за сите бои н�

Нема Штета Навивам : Ако се подготвени да се отстрани значка букви, со користење на топлина пиштол за да �

пакетот вклучува 3 еез,како frist слика.Направени со висок квалитет на АБС материјал.Големина : 9 3 / 4 инчи до

Направени со Авијацијаодделение тенка Алуминиумска дека е Врежана (3Димензионални).Брза и лесна инстал�

Количина : 2 парчиња 345 автомобил налепници.Материјал : Направени од високо квалитетна ABS со убаво длабоч�

УмреНамалување на винил налепница.Високи Перформанси ФРЛИЈА винил.Види ја нашата боја шема за сите бои

ЗА МОДЕЛИ БЕЗ DISTRONIC СЕНЗОР САМО!.Месеци со пломби лепак наместо оригиналниот Бенц ѕвезда.Високо сјајни cl

2 парчиња одговара за НОВ 20192020 Chevrolet Silverado RH Страна Мат Црни "Z71" Off Road Амблем ОЕМ опис на Производот Brand New Д

УмреНамалување на винил налепница.Високи Перформанси ФРЛИЈА винил.Види ја нашата боја шема за сите бои

Scroll