Обновено
XJJZS Преносни 360° Bluetooth Звучници со Огромен 360° Звук, Водоотпорен, 20-Час Изведба, 4 Возачи со 2 Пасивни Радијатори, Звучник за Партии (Боја : Б)

XJJZS Преносни 360° Bluetooth Звучници со Огромен 360° Звук, Водоотпорен, 20-Час Изведба, 4 Возачи со 2 Пасивни

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4831.20

▲Компактен И Моќни : Супер-преносни Bluetooth звучник обезбедува моќен звук и стабилна бас преку напредни возачот и пасивни subwoofer. ▲Безжично поврзување преку Bluetooth : Компатибилен со Bluetooth-от уреди како што се , паметни телефони, Таблети, Компјутери и Повеќе. ▲Голема Поврзаност : Користи Bluetooth технологија за лесна уред за поврзување и конекцијата опсег. ▲Подобрена Батерија Технологија : Користење на слични батеријата технологија за модерните електрични автомобили, ќе остане напојува и пумпа песни во текот на денот, оперативен до 15 часот. ▲Мини bluetooth звучник јаглерод безжичен пренослив розово злато со стерео звук водоотпорен изведба спарување за дома отворено за патување црна јазик одат гласно богат бас час спектар-отворено партија крајната уши двојно-up конекција фантом компактен екстра паметни телефони таблети и повеќе супер р метар спектар enhanced работи лап-топ компјутери.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Покрај тоа, таа е посветена на датотека област и повеќе прилог прегради, кои можете безбедно чување на р�

Највисок Квалитет.Висок квалитет слоевит парична казна решетката ткаенина со користење на 100% природни

Крајот на снежните, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hyd

Помогне да се најде дент на автомобилот.Нов материјал,дент безболно отстранување поправка алатка линиј

Квалитет на Услуга Ние обезбедуваме 30 дена полн износ враќање, Одличен услугата на купувачи носи может�

Моќ RMS / MAX : 300 W / 600 W.Одлична Минливи Одговор и Ниска Дисторзија.Нуди Фреквенција Одговор на 2 KHz25 KHz со 4 ил

КОМПАТИБИЛЕН : i Phone 12 Про Max.Вклучуваат Калено Стакло Екран Заштитник.МАТЕРИЈАЛ : Двојни слоеви на shockproof T

【Двојна Полнач за PS5 Контролер】 Оваа станица за полнење е специјално дизајниран за PS5 Dualsense контролер.С�

новороденото бебе девојка облека облека поставува зима новороденче leggings розова бебе облека зимски беб�

Лесен за користење : самолепило фланелен боксери обвивка има налепница дизајн на грбот.Кога го користит

Закачам во удобност и стил, погоден за секојдневниот живот, дома, на работа, на одмор, датум, клуб, се друж

1 16 дупки може да се користи на двете страни за клиентите да се откажам 2 160 степен широк Агол поле на глед�

Заштедат пари за превозот и да се купи во рефус многу од 6 Спецификации подолу се однесуваат на секој обј

Дизајниран за прв пат brushers.Пакет Димензии : 19.558 H x 35.56 L x 20.573 W (сантиметри).Пакет Тежина : 3.9 фунти.Земја на �

[Кристално Јасна и Никогаш не Жолто] : Случај дизајн за i Phone 13 Про користење на ултрајасно TPU и КОМПЈУТЕР м

Oleo фобичен Слој : Има oleo фобичен антинафта & антивода слој, обезбедувајќи дополнителна заштита од гребна

【Безбедност】Европа CE уверение.Се испорачува од страна на USB адаптер, +5 V, многу ниска струја.Пријателск�

Еластична јака затворање дизајн го прави клиенти се чувствуваат удобно во текот на фризер.Водаотвратит

❀❀☛[Промовира Здрава Исхрана за Кучиња] загатка фидер куче сад е внимателно дизајниран да го забави хр

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Screen protector ќе НЕ го покрива целиот екран, но само на рамна површина.Супериорен Влијание & Нула Заштита : цв�

Toodour LED Icicle Светла, 360 LED, 29.5 фт, 8 Режими Прозорец Завеса Самовила Светла со 60 капки, Предводена Божиќ Светл

Термичка Хартија за ПОС Машини и каси, 10 ролни / Случај.WIDTH = 2 1 / 4" (инчи) или 56 mm или 3.125" (инчи), ДОЛЖИНА = 230' (

Scroll