Обновено
TREESTAR Мачка Сад Керамичка Мачка Храната Сад за Заштита на ' Рбетот Мачка Сад во Собата со Полица за да Спречите Превртување 20x20x14.5cm Сина

TREESTAR Мачка Сад Керамичка Мачка Храната Сад за Заштита на ' Рбетот Мачка Сад во Собата со Полица за да Спречите

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76

Лесен за употреба и чистење-ова керамички мачка сад е тешка и може да се стави, така што не ќе биде лесно да се наметнува над страна на домашни миленици.На машина за миење садови е безбедно и затоа лесно да се чисти.Анти-корозија и анти- ' рѓа.Издржливи, хигиенски и здрави.Идеален за мокра и сува храна или вода.На машина за миење садови е безбедно и затоа лесно да се чисти.Анти-корозија и анти- ' рѓа.Издржливи, хигиенски и здрави.Идеален за мокра и сува храна или вода.Големина : 20x20x14.5cm многу погодна за мачиња или возрасни мачки и кучиња кои треба да ја контролираат нивната исхрана Материјал-Ова пет керамички сад за мачки е направен од високо-квалитет на парична казна керамика.Тие нема да предизвика многу бучава како од не ' рѓосувачки челик мачка чинии, ниту, пак, тие ќе се апсорбираат мириси како пластика пет чаши.Применливи милениче сад е погоден за мачки и кучиња, и сите видови на мали животни се погодни за да се јадат.Погоден мачка големина На мачка сад може да собере доволно храна за мачки да ја јадат во текот на денот за да се спречи overfeeding.На мачката висина е совршен и може да им помогне на постарите мачки пијат вода.Ова е една убава керамички мачка сад, погоден за мачки и puppies.функција : 1. Домашни миленици се направени од тешки-должност еколошки керамика, која ќе не движи лесно и не мора да се грижите за ѓубрето над.2. Лесно може да се стави во, на пример, перење на садови за јадење за чистење.3. Ова е совршен подарок за мачки.Материјал : Ceramic Size : 20x20x14.5cm Color : како shown Weight : 900 Packaging : 2 x мачка чаши.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Нерѓосувачки мачка / куче чинии се високо recomended од страна на сите ветеринари.Во потрага по лесен решение

Брза испорака, не е момент да се изгуби。.Дизајн концепт : Во градот на висок пораст згради, им даде на ваш

Висококвалитетни материјали : висок квалитет на еколошки нерѓосувачки челик, нетоксични мирис и гризе.�

Примена : Можете да му дадете на вашето домашно милениче мачка , особено мачиња и puppies, вода, храна и грицк

Информации за производот Точка Име : Пет Фидер Сад Боја : Сива, Розова, Сина, Зелена Големина : 38*13.5 cm (шише

Храна одделение, на плови сад е направен од човечка храна квалитетен материјал, кој ќе се обезбеди безбе

★ СРЕЌЕН, ХИДРИРАН домашни МИЛЕНИЦИ се направи најдобро да се патува другари, и Lumo Leaf Шише за Вода оди се

На заоблени агли се дизајнирани со заоблени агли за да спречите случајно повредата на домашни миленици,

Зголемување на Интересите на Јадење Кога кучињата се во потрага за храна во лавиринт, тие ќе се стимули�

5 cm длабоко во устата дизајн, ефикасно спречување на храна од преполнети.Тоа е погоден за повеќето мачки

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Ние ги користиме 100% Високо Квалитетни Керамички Пет Чаши.Ве молиме да се �

Не се лизга од не ' рѓосувачки челик храната сад за puppies, кучиња, мачки.Голем капацитет милениче сад; мног�

Не се лизга од не ' рѓосувачки челик храната сад за puppies, кучиња, мачки.Голем капацитет милениче сад; мног�

Керамички материјал, нема црна брада Црна брада е болест на кожата.На керамички материјал не е лесно да �

Производителот гаранција може да не се применува.Нерѓосувачки челик милениче хранење станица.Станот б�

Вистински Орев Дрво.Водоотпорен Слој.Доаѓа со Два Нерѓосувачки Челик Чаши.Произведено во САД.Ова е наши

Тоа може да биде за пијалок или јадење.Вашите мачки ќе го сакам 15°C коса дизајн може да се заштити мачка Ц

❀СТИЛ : Разни бои и модел за вас да се избере ,тоа ќе ги направи вашите миленици изгледа симпатична и шар�

пакет се вклучени : 3 X мачка Чаши(црна еден,бела еден ).Материјал : Направен од висок квалитет, од нерѓосув

Отворен дизајн, сад решетката е одвоена, тоа е полесно да се чисти и го носат истиот со вас.Вода сад, скло�

Модерен, Стилски Чинии : Нашата зачукуваше чаши има елегантен и модерен дизајн кој ќе одговара со секое �

Храна или вода сад за средни до големи кучиња.Околу 6 првенство капацитет.Мерки 8.75" во склопот на врвот и

На Beeztees Мачка Коцка Игра е отворен кабината каде што вашата мачка навистина може да уживате во игра.Овој

Димензии : 4" x 5.25" x 1.25".Микробрановамашина за миење Садови безбеднобезбедно.Плитки длабочина држи вашата

Scroll