Обновено
YINGGEXU Микроскоп ХТ-60-тите години 5MP 500X Рачни Дигитален Микроскоп Инструмент за Поддршка за OTG Функција Стојат Компатибилен

YINGGEXU Микроскоп ХТ-60-тите години 5MP 500X Рачни Дигитален Микроскоп Инструмент за Поддршка за OTG Функција

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4105.68

ХТ-60-тите години 5 MP 500 X Рачни Дигитален Микроскоп Инструмент за Поддршка за OTG Функција.Функција : . 1. Висок квалитет на дигитален микроскоп со сигурен и висока сигурност, лесен за ракување и употреба.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

3 "Микроскоп Дисплеј *1 Забелешка : 1、Овој Производ Содржи 13 4、Овој Производ Не Поддржува Преземање на Фо�

На протезата може да биде свиткана слободно и да може да се наведнат за да било кој агол што сакате.Широк

Висок Квалитет на Слика : 2 MP Камера,прилагодлив Зголемување Сооднос,50 X да 1000 X ❤Се надеваме дека можете �

Основна алатка за деца, возрасни, стари лица & прекрасна домашни миленици.Ако сакате да се добие висока д

Userfriendly уредување, обработка и мерење на софтвер (калибрација комплет вклучени за прецизни мерења на лок

Џеб Микроскоп : Премиум антипропадна рачка, комфорни и издржливи.Изградена во 8 LED светло...

Тип на универзалната работа табела микроскоп посебни кревање заградата.Лесно да се инсталира.Опрема кр

Надгради Дигитален Микроскоп : да се ослободиме од ограничување на Android, i Phone и компјутер може да работи �

Светла LED светло обезбедува доволно светлина на било слабо услови, 2 опрема светлината прилагодливи.Опр�

Бинокуларна Рефлектира Светлина Brightfield Meiji Техно е MC Серија Brightfield / Darkfield Прецизни Мерни Системи се спос�

Микроскоп DigitalТоа е широко се користи во компјутерски делови инспекција, електронска компонента завару

Wyприклучокstart.Стока 1080 P 1 / 2.7$86.99 Ако не можете да ги задоволи производот сте го купиле, ве молиме слободн�

SMART ВИЗУЕЛНА УВО ВОСОК ОТСТРАНУВАЊЕ АЛАТКА Доаѓаат со 720 HD камера и 6 LED прилагодува светлината, за да се �

Опремени со универзална клип, за да го поправат мини микроскоп на вашиот телефон.Погодна за откривање н�

Можете да ја зголемите мали фонтови и во картички, весници, документи, монети, поштенски марки и антикви�

Алуминиум Легура се Залагаме за повеќето модел на другите микроскопа.Тешки алуминиум носителот, стабил

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Работата е едноставно, само треба да се контролира со далечински управувач.HD Екран : 4,3инчен екран и во HD

8 LED светла за осветлување во слаба светлина услови, и светлината е прилагодлив.Вграден во 800m Ah Li ion бате�

Овој микроскоп поддржува USB што овозможува да се користи со компјутер, лаптоп.Тоа е 500 X зголемување, и по�

Црна осветлување : Кога треба да се набљудуваат детали на мали објекти, тоа може да се направи на сензоро

Сместување : метал.Осветленоста контрола : Auto / manual.Крстот курсорот : Поддршка за мултибоја, големина при�

►【ВИСОКА РЕЗОЛУЦИЈА】 Таа има висока резолуција, кој е способен да ги преземе и да ви даде јасни слики...

Резолуција : 1920 * 1080 Пиксели, големина : 2.75 µm.Оптички големина : 1 / 3".Боја длабочина : 12 : 12 : 12 RGB.Рамка го оце�

【Висина & Прилагодливи Агол Заградата】Овој аголприлагодлив стојат конкретно се решава проблемот на в�

Со висока осветленост прстен светлина, поддршка 0100% осветленост прилагодување.Висока резолуција на сен

38 MP Камера со HDMI USB 2.0 две outports; Видео снимање resolution : 2 K@30 FPS 1080p@60 FPS; HDMI resoltion : 1920*1080p 60 FPS.USB2.0(Диск бесплатен) :

Scroll