Обновено
jinyiSHOP Кристална Топка Стакло Областа Модерна Светлина Луксузни Кристална Топка Елени Декорација Вино Кабинет Дневна Соба ТВ Кабинет Влезот за Статистика Дома Дек?

jinyiSHOP Кристална Топка Стакло Областа Модерна Светлина Луксузни Кристална Топка Елени Декорација Вино

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4671.60

Не користите хард чистење алатки за чистење на производот, така што нема да гребење на површината на производот.Тоа е, исто така, Совршен décor за или дом или канцеларија, дури и изненадувачки подарок за некој.Се чувствуваат мешање на уметноста и животот.На кристална топка го одликува секој агол на животот.Моделирање креативност : креативни модерна светлина луксузни елени модел, полн со уметнички вкус.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тоа може да додадете аура во домот, претставуваат совршенство и совршенство.2 Excludes објекти, освен оние п�

Дијаметар : Прибл.50мм / 1.97 инч.Материјал : Стакло, Кристал.Совршен за уметност оркестарот или фотографиј

[МИНИ] Големина : околу 6*3.5 cm / 8*4.5 cm.Мини круг земјата кристално стакло топката, многу мал во големина...

1 На кристална топка е направен од природни бел кристал, со исклучителна изработка, рака полиран, и фина �

Материјал : Стакло, Кристал.Дијаметар : Прибл.50мм / 1.97 инч.Висок Квалитет, 100% Без Олово.Овој класичен јас�

Одлична за употреба во празник декоративни чинии или вазни, фото реквизити, итн Да ги користите овие ук�

Постојат мраз пукнатини и памук, волна на кристална топка, полн круг, и добра текстура Исклучителна база

Овие украсни топки се полни на модерноста, декорирање на нив во вашиот дом може да се создаде уникатна а�

Виновата лоза Топки Природна Лоза Топки Дијаметар, Сад и Вазна Додатен Декорација Топки, Дрвена Топка С�

ВКУПНАТА ГОЛЕМИНА : 18 Парчиња, 24 Инчен Дијаметар.ОРГАНСКИ ИЗГРАДБА : Сушени Природни Материјали.СОВРШЕН

Исто така одлична за вечера декорација, роденден, бебе туш, булчински туш, bachelorette партија, ангажман парт�

Уникатен светлосни ефекти создадени од страна на меури во внатрешноста на топката.Секој меур дизајн во

Кристално стакло мермерните топката, чешма меур топката, круг стаклени топки, декоративни сфера, фотогр

Пакетот Вклучува : 2 бели + 2 сина+ 2 сива Плетен Ратан Топки, со дијаметар на 3.15 инчи(8cm).Хармоничен и елеган

Погоден сцени : овие централен топки се соодветни додатоци за забавни настани и забави, тие можат да бид�

❤ Избрани Ратан Топки : 1 / 2 / 3 / 4 плетен ратан топки, издржлив и лесен, достапен во 4 големини , рустикален �

Пакетот Вклучува 8 бели + 8 црна+ 8 злато Плетен Ратан Топки, со дијаметар од 2 инчи(5cm).Свежа и активна сенка

Scroll