Обновено
Redcolourful 17CM Универзална Мини Автомобили Декоративни Опашка Крило Спојлери Крило Додатоци за Автомобил-Стил, црвена за Автомобил Употреба

Redcolourful 17CM Универзална Мини Автомобили Декоративни Опашка Крило Спојлери Крило Додатоци за Автомобил-Стил,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 203.76

Безбедност диск, им даде на вашиот автомобил одлична заштита.Надградби на вашиот автомобил со многу симпатична и уникатен Изглед. Направени од високо квалитетна ABS материјал со висока јачина и цврст структура. - Не е лесно да се бори или да се прекине.Професионалната инсталација се препорачува. Најновите дизајн крило спојлер завршен комплет, подобрување на ракувањето и да се направи опашка постабилна во голема брзина. Не е потребно дупчење, да ја инсталираш со 3 M двострано лента.Опис : Предмет : Мини Спојлер Материјал : ABS пластика + Карбонски Влакна Големина : Прибл. 17×2.9×3.5 см(L*W*H) Боја : Црна/Вино црвено/Red/Сива/Сино/Сребрена Пакување : Opp bag Package вклучуваат : 1 * Мини Спојлер answer : ___________________________ Note : По инсталацијата ве молиме НЕ измијте го вашиот автомобил и да ја стартувате со голема брзина во рок од 3 Дена. 3 дена подоцна, тоа нема да воодушевен дури и ако брзината на автомобилот е повеќе од 120 MPH.Поради рачни мерења на локации, може да биде 0,5-2cm на големината отстапување.Ве молиме кажете ни за првото кога имате било каков проблем,ние ќе ви даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО.Ви благодарам многу.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Fitment : ве Молиме проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пре�

Одговара За 20192021 BMW G20 Седан Со 4 Врати.Стил : V Стил Материјал : Висок Квалитет АБС Боја : Насликани #668 Џет Ц

⭐【Обичај се Вклопуваат】 : Овој Заден Спојлер на Багажникот од страна на JC SPORTLINE Одговара за BMW Серија 8 G1

5ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА!Ако имате било какви проблеми со намали во следните 5 години, ние го замени тоа БЕСПЛА

ПОДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ : на задното крило може да се задржи стабилноста на возилото, кога во големи брзини,

Fitment : за Ауди А6 C7 База / Sline S6 Седан 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 Пакет : 3pcs / set задните подигање усна спојлер, сам�

*Добар Fitment : Овој заден спојлер на багажникот крило е добро одговара за Мерцедес Бенц SLC Класа R172 SLC180 SLK200

Customукрасениот и прецизност конструиран за да се вклопи вашето возило е худ совршено.Месеци директно до

Customукрасениот и прецизност конструиран за да се вклопи вашето возило е худ совршено.Месеци директно до

Број на Објектот ; 1 Парчиња , Боја ; Хром.Одговара на Мицубиши Pajero Montero Спортски Suv Година 2016 2017 2018 За 4 Врат

Fitment : Ова Задните Покривот Спојлер одговара за Мерцедес Бенц Класа W176 A180 A200 A250 A45 AMG Hatchback 2013 2014 2015 2016 2017 2018

*** Ве молиме Проверете fitment за вашето возило Година / Направат / Модел на компатибилност паѓачкото мени /

Одговара : МерцедесBenz CLSClass W219 Купе 20042010 Обоен Со Standox Боја, Светските Водечки Снабдувач На Автомобил Refinis

Еден пар право / лево.Изработен од квалитетни пластични материјали.Зголемената површина е тридимензио

ПрецизностОдговара Обичај патосници – Користење на напредни саќе технологија овие Clim Уметност автомо�

пакет висина : 180.34 cm.пакет должина : 12.7 cm.пакет ширина : 27.94 cm.Тип на производ : АВТО ДОДАТОК.Стампедо Автом�

✔Fitment : за LexIS200t IS250 IS300 IS350 База / F Sport 20132015 Е F 20132014 Седан ✔Пакет, вклучувајќи : 1 компјутер заден спојлер на

Одговара За 20062009 Ford Fusion.Стил : DS Стил Материјал : Висок Квалитет на Полиуретан (СТП) Боја : Unpainted Суровини Ц

Одговара : Mazda MX5 Miata NA 1 Генерација Roadster 19891997 Обоен Со Standox Боја, Светските Водечки Снабдувач На Автомобил

Ќе бидете во можност да уживаат во аудио системот на вашиот автомобил, разговор со патници и да се напра�

Внимание!Овие камион додатоци ОБИЧАЈ се ВКЛОПУВААТ само за Chevrolet (Chevy) 20142018 Silverado 1500 членови на Екипажот К

Автомобилот Спојлери Додатоци Стандардна Големина Производ, ве Молиме да Ни овозможи со Модел, Годинат�

Нерѓосувачки челик, полиран хром финиш Duable и долг животен век Ефикасно да се заштити и да направите ваши

Забелешка оваа продажба е само за Плетен Сметка и не спојлер.Ова е 1 дел Плетен Бил направен од 3мм Поли м

Доаѓаат Во Нови.Може да биде инсталиран Директно.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил Модел е

Scroll