Обновено
DYNWAVE 1/150 Скала Multicolor Полициска Акција Фигури N Воз Патни Сцена Зграда

DYNWAVE 1/150 Скала Multicolor Полициска Акција Фигури N Воз Патни Сцена Зграда

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76

Правење на домашен табела декорација со овие модел.Материјал : Пластика.Боја : Кожата. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. 1 : 150 Скала Симулација Полицијата N Скала Насликани Модел DIY Scenry Додатоци.Опис : - 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на - 1 : 150 Скала Симулација Полицијата N Скала Насликани Модел DIY Scenry Додатоци. - Изработка на домашен табела декорација со овие модел. - Материјал : Пластика - Боја : Skin Size Табела : Големина : прибл. 13x10x5mm / 0.51x0.39x0.2inch.Пакетот Вклучува : Пакет од 56 Луѓе Бројки Модел.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Минијатурни Скала Фигури СТОИ ПЛАТФОРМА ПАТНИЦИ (6pcs / pack) O Скала.Ако автомобили ќе не двојка, проверка з

Скала : 1 : 50 Ставка Детали : Наддавање Цена е за 100 Парчиња (Приближно).Тука се 100pcs нови личности, како на сл

Совршен за изгледот или diorama 20 Pcs 1 / 100 ХО Скала Unpainted Модел Луѓе Минијатурни Фигури Архитектонски Модел н�

За употребата со вашиот ХО Скала изгледот.Woodland Scenics Scenice Акценти Друго Товарни ХО A1953 Оваа бројка сет с�

Произведени во Германија.пакет висина : 3.7".пакет должина : 1.25".пакет ширина : 0.47".Скала 10051 бројки дизајнир

Потоа приклучокот за напојување во живо на ѕидниот штекер.Чиста тркала и чистење на патеката се обезбед

Материјал : Нашата ХО скала луѓе поставени се направени од висок квалитет смола, без мирис, нетоксичен.Г�

Ајде деца да научат Приказната на Македонскиот и го прослават на Лунарната Нова Година ритуал со овој Л�

Скала 10683 фигура.Точни скала 10683 ХО скала 1 : 87 Не е играчка; дизајниран за собирачи на возраст над 14 години

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 : 150 Скала Симулација Полицијата N Скала Насликани Мини Бројки Модел DIY Scen

Инсталирање на подпесна магнет, ако вашето поставување доаѓа со еден.Започнете хранење моќ на патеката

Проверете дали е магнет се обезбедени на долната страна од патеката и да се опремени со челик предвиден�

На изборот ЛЕГО DC Бетмен Бетмен Качулка нуди практични, стресослободување на градење на искуство, како 4

Scroll