Обновено
AMLESO Фиока Дрвени Leathercraft Алатки Рек Стојат Кожа Занает Печат Удар Алатка Стојат Носителот Кутија Организатор - 140x155x152mm

AMLESO Фиока Дрвени Leathercraft Алатки Рек Стојат Кожа Занает Печат Удар Алатка Стојат Носителот Кутија Организатор

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1766.40

Што има многу дупки на различни големини, може да се сместат предмети со различни големини.Многу корисна полица за да го користите дома и во студиото.Добро товарот перформанси и одлична компресија отпор.Добро товарот перформанси и одлична компресија отпор. - Направени од дрво, униформа дрво текстура, мека и мазна боја .Ова е високо-квалитетен и разновиден кожа фиока за складирање, кој може да се одржи различни предмети. - Цврсто дрво алатка носителот ужива во разумен дупка позиција дизајн, кој може да се сместат на различни алатки.Опис : - Ова е високо-квалитетен и разновиден кожа фиока за складирање, кој може да се одржи различни предмети. - Оваа кожа алатка може да се користи за кожа почетници и научи луѓето да се исполнат различни потреби,складирање на електрична лемење железо, електрични лемење железо совет, кожа алатки, итн.Можете да ја користите оваа кожа алатка носителот на рокот за чување на кожа занает алатки, стил, алатки и боја четки.

Повеќе детали

- Material:
Wood
- Black Walnut:
155x138x149mm/6.1x5.43x5.86inch
- Wood Color:
140x155x152mm/5.5x6.1x5.98inch
Package Includes:
1 Piece Leathercraft Tool Holder Box :

Слични производи во категоријата

Дизајниран за прв пат brushers.Пакет Димензии : 19.558 H x 35.56 L x 20.573 W (сантиметри).Пакет Тежина : 3.9 фунти.Земја на �

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

TTArtisan 17mm f / 1.4 APSC Леќа (Црна) Пред Објективот Капа Задните Леќи на Капа TTArtisan 2 Година Ограничена Гаранциј

Нови Точно Одговара на Квалитетот на Резервни Делови Дизајнирани да Одговараат на OE Спецификации.Plug & Pla

Крајот на снежните, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hyd

Закачам во удобност и стил, погоден за секојдневниот живот, дома, на работа, на одмор, датум, клуб, се друж

* На 10ml спреј шише и ткаенина за чистење, лесно да се decontaminate отпечатоци од прсти, погоден за мобилен теле�

Инсталиран под креветот страна, станувам ноќе, автоматско заклучување на мали ноќ светлина за вас, инти�

Заштедат пари за превозот и да се купи во рефус многу од 6 Спецификации подолу се однесуваат на секој обј

КОМПАТИБИЛЕН : i Phone 12 Про Max.Вклучуваат Калено Стакло Екран Заштитник.МАТЕРИЈАЛ : Двојни слоеви на shockproof T

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек�

Лесен за користење : самолепило фланелен боксери обвивка има налепница дизајн на грбот.Кога го користит

Oleo фобичен Слој : Има oleo фобичен антинафта & антивода слој, обезбедувајќи дополнителна заштита од гребна

Покрај тоа, таа е посветена на датотека област и повеќе прилог прегради, кои можете безбедно чување на р�

Toodour LED Icicle Светла, 360 LED, 29.5 фт, 8 Режими Прозорец Завеса Самовила Светла со 60 капки, Предводена Божиќ Светл

Scroll