Обновено
ALTRA Жените AL0A4VQW Олимп 4 Трага Работи за Чевли

ALTRA Жените AL0A4VQW Олимп 4 Трага Работи за Чевли

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4078.80

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Vibram единствена.Одиме Понатаму : Подобрена breathability и премиум јазици за подобра удобност, ќе имате заклучен во.Добиете Удобно : Потпис Altra избалансирани амортизирање и Foot Shape пети кутии дозволете им на вашите прсти да се шири и го поттикнува правилна, ниско влијание форма во текот на вашата работи.Останете Фокусирани : Vibram Megagrip гума outsoles обезбеди безбедна влечење на различни терени.Притисни Себе : Inner Flex midsole технологија овозможува зголемување на флексибилноста и ефикасноста.Остане Удобно : Оџакот висина на 33mm обезбедува доволно перница за долго ќе трае.Овој нов модел има нов изглед и сè што ви треба за нова трага авантура.На дише, трајни инженерните мрежа горниот дел ќе заврши со премиум јазик за скроени, заклучен во чувствуваат.На Vibram Mega Grip outsole супериорна во двете влажни и суви услови додека високи перформанси Inner Flex midsole нуди удобно флексибилност.Рака на вашиот gaiters во Gaiter Trap и главата за патеки со макс перница, max удобност, и max перформанси Олимп 4.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ткаенина.Редовно се вклопуваат, Чипка затворање.Издржливи балистички мрежа големи, Лесни дише чувствув

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Целосна должина Зум Воздух �

Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rearfoot ГЕЛ технологија амортизирање систем Attenuates шок за време влијан

Ortholite тапацир за масажа удобност.Анатомски пети кутија им овозможува на прстите да се шири природно и уд

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Стил# : CW6066600 Рок плоча на пет

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гума.Увезени.Гумен ѓон.Повлечи Гумени

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Вратило мерки околу средината на врвот од лак.Подлабоко насочен PWRTRAC гкл дав

Гумен ѓон.Широк пети кутија им овозможува на прстите се шири и да се релаксираат.Произведени со користе�

Човекот направени единствена.Им даде скок на отворено развој со помлад верзија на иконата.100% Синтетичк�

Увезени.Гумен ѓон.Останете Фокусирани : Со нашите Max Trac outsole и мултинасочен Trail Claw повлечи шема за grippy вле�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rea

Етилен Винил Ацетат единствена.Hyper Дише Мрежа се Зголемува вентилација за да се задржи кул.Брзо Сушење

Увезени.Гумен ѓон.Внатрешни Пета Контра ја Подобрува поддршка и стабилност.Вбризгување на E V А midsole амо�

100% Текстилни Синтетика.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу 5" од лак.Мажите е водоотпорен светлина пеш

Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rearfoot ГЕЛ Амортизирање Систем : Attenuates шок за време влијание фаза и се

mesh.Гумен ѓон.Во својата петта итерација, Предизвикувач furthers својата репутација за флексибилност.Брзо и

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Врати

ткаениниисинтетички.Гумен ѓон.НЕУТРАЛЕН : За тркачи на кои им е потребна рамнотежа на флексибилност & ам

" Преземање на кратенка на оваа фраза, ASICS беше основана на верувањето дека најдобар начин да се создаде �

Гумен ѓон.Гумен ѓон.Reebok е американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес наследство и јасна ми�

97" Платформа Heigh : 4cm / 1.9" ДОН : 255 / 41 ЕУ : 41 велика БРИТАНИЈА : 7 НАС : 8 Големина : 42 Метри Должина : 26cm / 10...

Увезени.Гумен ѓон.Се Здобијат Со Влечење : Maxtrac Outsole И МултиНасочен Повлечи Шема За Најдобар Во Класа Вле�

Комбинирање на влечење и издржливост, на Contagrip outsole ви држи на патеката без оглед на условите, додека опт�

Гумен ѓон.Стил# : CW6066600 Рок плоча на пета помага да се заштити вашите нога на груб терен.Тенок, cushioned јака о

5 инчен Мажи / 6.5 Жени = ЕУ 37 = 9.Дише : Plaid чевли за жени мажи е изработен од еластичен дише мрежа горен дел.98 �

Етилен Винил Ацетат единствена.Лесни секојдневен чевли со добра амортизирање.Пропустливи мрежа.На Sertig

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 46 Pegasима повеќе перфорации и инженерн�

00" НАС 13 Мажи / 15.5 Жените = ЕУ 48 = 12.Совршен за Повик, Одење, Трчање, Затворен, Отворено, Спорт, Патување, Возе

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rea

Scroll