Обновено
UGG Жените Fremont Меки Сплетам

UGG Жените Fremont Меки Сплетам

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2350.80

78% Полиестер, 22% Најлон.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Круг форма јакна.Меки Сплетам - 78% Полиестер / 22% Најлон.Висока ниска полите.Ребрести фуста и на цвест странични џебови. 32" центар назад должина [Големина S].Совршен фрли-дели на парче, на Fremont Јакна е направена целосно од нашиот мека, меки поврзана.Тоа ќе биде вашата оди до парче година се лизга на за летните вечери или се носат во текот фустани во зима.Овој производ е направен во една фабрика која ги поддржува жените во нашата синџирот на снабдување со помош на HERproject, иницијатива на соработка која создава партнерства со брендови како нашиов за да се поттикне и едуцирање на жените на работното место.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Сплетам.Материјал : Направен од висок квалитет на хемиски влакна мешавина материјал, меки и удобни, дише

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Можете да изберете јакна според норма

65% Viscose, 35% Акрил.Рака Мие Само.Удобно и елегантен Џемпер : Се направени од еластичен дише ткаенина,не се п�

60% Полиестер, 40% Viscose.Увезени.Суво Чистење Само.Отворен пред претстава која сама по овој cardigan џемпер едно�

Уникатен Дизајн : лабава долг ракав, мека и пријатна ткаенина, класичен солидна боја, slouchy дечко стил, лаб

Сплетам.Материјал : Направен од висок квалитет на хемиски влакна мешавина материјал, меки и удобни, дише

Удобно и мека ткаенина, Висока еластичен, 2 пред се отвори џебови, Долг Ракав, долго cardigan поврзана дизајн.

➽Ве молиме одберете ја вашата големина според следнава Големина на Табелата(Единица : cm / inch)➽Забрзана �

Машина за миење или рака мие.Како различни компјутер на екранот боите се различни, бојата на вистинскит�

➽Материјал : Памук, Полиестер ➽ Долг Ракав качулка палта pullovers палта бебе палта љубители палта деца пал�

Таа додава детали и го прави ова повеќе од само еден обичен женска јакна.Оваа Cardigans Оди со Сè и може да би�

женска блузи лето кратко sleeve костим за капење) за жени жени градници исече јакна jumpsuits за жените обичнит�

❤️ Направени од пријателски материјал, меки и удобни.Која е дише и удобен за носење ❤️ Мода И Новина.То

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.А.А.Опис на производот : ◎ облека оди с

А А опис на Производот : ◎ облека оди совршено заедно.Тоа оди добро, не само со панталони и фармерки, но, и

Scroll