Обновено
YXSweet Тифани Стил Кујна Островот Pendant Светилка, 1 Светло Сина Барок Обоено Стакло Абажур Таванот Виси Светлина Тела за Ходникот Спалната соба Кревет, 8 Инчен

YXSweet Тифани Стил Кујна Островот Pendant Светилка, 1 Светло Сина Барок Обоено Стакло Абажур Таванот Виси Светлина

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 5279.76

● Оваа евиденција на blue барок кујнски остров виси светлина, може да го направи сите разликата во изгледот и карактерот на секоја соба. ● Light тела големина : W20*H90cm/ 8*35 инчи. ● Таванот вшмукување - високо квалитетни материјали со позлата процес, гроздобер изглед, обоено стакло абажур. ●Извор на светлина : E27*1, Крушка не се вклучени. ●Услуги на клиентите - ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било скршено, ние ќе ви одговори во рок од 24hours процес redelivery брзо.Опис : 1 Светлината Pendant Light Lampshade материјал : извалкан glass Base материјал : iron Light извор : E27*1 Suggested вати : 40w Bulb не included Voltage : 110 V-240 V Сенка големина : 20cm/8 inch Total Висина : 90cm/35 inch Product тежина : 1.5 kg Certification : CE,УЛ,PSE, ROSH.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Атрактивен Дизајн : рустикален лустерот осветлува вашиот простор и нуди врвен светлина со 8 изложени св�

Лустерот Димензии : Должина 47" / 120cm, Ширина 9" / 22cm, Висина 14" / 35cm; Должина на Кабелот : 59" / 150cm (Прилагодлив�

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

5 см) x Висина 1"(2 Не го надмине одредениот wattage.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние нудиме 30 дена од денот на незадово

68 инчен метални синџири и 8 монтажни токи, LABOREDUCER ОСТРОВОТ СВЕТЛИНА е дозволено да се прилагоди на висина

Три Светлина Островот Pendant од Ballston колекција.Објектот Димензии : Должина : 8.00 инчи Висина : 11.00 инчи Ширин�

Најдобри желби!.Никакви проблеми,ве молиме слободно да ни каже директно,Ние ќе го реши проблемот за вас �

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Три Светлина Островот Pendant од Ballston колекција.Објектот Димензии : Должина : 6 50 инчи Висина : 9 00 инчи Ширина

Идеален за јадење соби, влезот, ходникот, кујнски остров, спална соба и дневна соба.И сигурно ќе уживате �

FARMHOUSE СТИЛ : Добро изградени 4светло островот светлина обезбедува селски атмосфера на секој дом.Одликув�

Стаклена купола pendant светлина троа 2 поврзување прачки дизајн.Метал pendant светлина со црна и glod заврши...

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Scroll