Обновено
Викинг Mens Paracord Lanyard Keychains-Рачно Изработени Keyring

Викинг Mens Paracord Lanyard Keychains-Рачно Изработени Keyring

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 191.52

❤Оваа keychain/lanyard може да се убав подарок за мажите и жените.На paracord keychain е плетенка од 550 тип paracord на црна боја.Викинг руна монистра се уникатни, рачно изработени излиени од цинк легура со sterling silver позлатен.Вкупната должина на keychain/lanyard е за 13 cm. ❤Оваа викинг paracord keychain ќе биде совршен прилог на вашиот стил.Лесно е да се користи и со тоа што нема да изгубите вашиот копчињата.Квалитативно се направи, тој ќе ви послужи за долго време. ❤Овие paracord keychains се унисекс и изгледаат одлично на тинејџерите, мажите и жените.Овој додаток е добар знак на внимание. ❤На Тор е чекан во Античките Скандинавија беше се користи насекаде, како универзален амајлија.Современите истражувачи сугерираат дека Тората Чекан симболизира сила - и од физичка и духовна, а исто така и мудроста - способност да ја направат вистинската работа.Одличен подарок за себе или некој близок. ❤【ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА】Ако не сте задоволни со нашата викинг paracord keychain, едноставно да ги споделите со нас, па ние може да ви даде брз замена или целосно враќање на средствата.Нема ризик за да не го купат!.Боја : Црна-зи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ПАКЕТ INCLUEDE : 2 Пакет keychains, ова keychain доаѓа со 1 шрафцигер.БЕЗБЕДНО И КВАЛИТЕТНО ДА се ПРИМЕНУВААТ : овој авт

✅ Пакетот Вклучува : 1 x Keychain, Шарм Keychain, Најдобриот Подарок За Вашите Пријатели, Семејство...

ПАКЕТ INCLUEDE : 2 Пакет keychains, ова keychain доаѓа со 1 шрафцигер.БЕЗБЕДНО И КВАЛИТЕТНО ДА се ПРИМЕНУВААТ : овој авт

Се зацврсти на keychain на вашите панталони за да се спречи копче на косата.Автомобилот keychain е уникатен диза

▶️ Изработени од Високо Квалитетен Цинк Легура ▶️ 3 D Минијатурни Клипот Стил Keychain ▶️ Копче Прстен Вк�

【Материјал】 Ова копче синџир се изработени од високо квалитетен полиран Цинк, железо алуминиумски мат

Пакет Димензии : 10.13 L x 2.56 H x 6.94 W (инчи).Пакет Тежина : 5.87 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : MM1037...

Двострано Премиум Квалитет Долготрајни Копче Ознака 100% Везени w / Merrowed Предност во Завршницата.Soft & Издр

Се вклопува Модел : Ова Копче Фоб додатоци е за 20192021 RAV4,20182021 Camry,2019 2020 Авалон,20192021 е корола,20172021 CHR,20172021 86 /

Направен од вистински полно зрно cowhide и врежана со Klein Алатки наредени лого.Компактен дизајн за лесна за

Боја : Портокал.Материјал : Изработени од АБС висок квалитет.Одговара : компатибилен со Jeep Wrangler Л / Џип Г�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

★Сопствен Календар Датум : Постои еден посебен ден можеби ќе сакате да се запамети / слават.Таа година, т

Браво Ѕвона се направени во САД со користење на техниката leadfree pewter.Секој Браво Бел доаѓа со 24 мм никел по

Висок квалитет на материјалите : Автомобил копче за заштита маска направена од еластична TPU материјал, л

ќе ми биде драго да не!Што чекаш?Се денес!.Во исто време, тие се исто така многу се носатотпорни, па дури и

★ Високо квалитетни материјали : Автомобил копче за заштита маска направена од еластична TPU материјал, �

Scroll