Обновено
MitoVilla 4 Парчиња Црн Туш Завеса Поставува со Килими, Boho Бања Поставува со Туш Завеса и Килими и Додатоци, Геометриски Бохемски Лист Бања Туш Завеса, Црно Бела Сива

MitoVilla 4 Парчиња Црн Туш Завеса Поставува со Килими, Boho Бања Поставува со Туш Завеса и Килими и Додатоци,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1447.20

Туш Завеса : црно и бело boho туш завеса е направен од премиум полиестер ткаенини, која е мека, кожата-пријателски, трајни и водоотпорен и пријателски за животната средина.Таа има добра навремено отпор и еластична обнова за долготрајна употреба.Тоалет Мат и Контура Килим : Нашата бања килим и мат поставени се направени на премиум фланелен боксери која е мека и кога ќе се чекор право од бања или туш, ќе се чувствувате чекор кон облакот!Силна Лепенка која може да се држиме до подот и нема да се бега.тие можат да апсорбираат вода во неколку секунди и заштита на вашиот кат од влага.Персоналните Дизајн : бања поставува со туш завеса и килими и додатоци за усвојување на напредни HD технологија и функција живописни бои, остри линии и донесете вашата бања повеќе трајно хармоничен декорација.Исто така, тие ќе останат убав и жив за годините што доаѓаат.Никогаш не се грижите за исчезнува.Лесно да се Инсталира/Нега : 12 едноставна куки дизајн овозможи лесно инсталирање на нашите бања завеса во собата.Во рок од неколку минути за да ви помогне да уживате во пријатна бања време.Тоа може да се мијат со рака или со машина во ладна вода, се откажам да се исуши.Тоа е одличен избор за честа употреба и зафатени домаќинства.Соодветна Големина : туш завеса за бања-72" W x 72" L, Бања Мат-30.3" W x 19.2" L, Контура Килим U-Облик-19.3" W x 15.2" L, Тоалет Капак Покрие-16.7" W x 14.2" Л., Па тоа може да одговара на повеќето стандардни бањи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Резерви : Металугрија Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304 Завртка Тип : Самоприслушување Завртки.Вози Ст�

Мала големина и лесен за употреба】Особено за големи автомобили, подобрување на снег отстранување ефик�

Највисок Квалитет.Висок квалитет слоевит парична казна решетката ткаенина со користење на 100% природни

1 16 дупки може да се користи на двете страни за клиентите да се откажам 2 160 степен широк Агол поле на глед�

Dual Пристаништа Ефикасна Брзо Полнење Power Delivery(PD) порт&Брзо Полнење 3.0 порт овозможи брзо полнење два уре�

▲Компактен И Моќни : Суперпреносни Bluetooth звучник обезбедува моќен звук и стабилна бас преку напредни во

Покрај тоа, таа е посветена на датотека област и повеќе прилог прегради, кои можете безбедно чување на р�

Индустриски стил, европски стил, morden стил, медитерански стил,западна оркестарот,современи оркестарот,с�

Ткаенина Состав : тоа е направено на polyamide (најлон) и еластични влакна, тоа е свилен, мазна и здрава, нема д

TTArtisan 17mm f / 1.4 APSC Леќа (Црна) Пред Објективот Капа Задните Леќи на Капа TTArtisan 2 Година Ограничена Гаранциј

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек�

Дизајниран за прв пат brushers.Пакет Димензии : 19.558 H x 35.56 L x 20.573 W (сантиметри).Пакет Тежина : 3.9 фунти.Земја на �

[Кристално Јасна и Никогаш не Жолто] : Случај дизајн за i Phone 13 Про користење на ултрајасно TPU и КОМПЈУТЕР м

СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Кутија Мерки 12" x 6" x 4" висока; Секоја Етикета Мерки 3" x 1.Џемпери, панталони, purses,

1 четка за заби по пакет.Само добро направен класичен четка за заби!Бидејќи Звукот Чувства четка за заби

Scroll