Обновено
Адвокатско 3мм Shorty Wetsuit Женска, со Полно Тело, Нуркање Костум Пред Zip Wetsuit за Нуркање Нуркањето Сурфање Пливање

Адвокатско 3мм Shorty Wetsuit Женска, со Полно Тело, Нуркање Костум Пред Zip Wetsuit за Нуркање Нуркањето Сурфање

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1127.76

Оваа shorty wetsuit мажите е специјално дизајниран за спортови на вода и вода, аеробик; wetsuit пред zip обезбедува УВ заштита и одбрана од морето вошки, желеа и други биолошки иританти.На mens wetsuit треба да одговара удобно и тесни на телото, на тој начин да се задржи телесната температура кога во вода, ќе треба да се добие идеално се вклопуваат по неколку пати се користи; Тоа е направен од високо квалитетни и издржливи материјали neoprene, растеглив и топлинска изолација.Тешки YKK пред патент mens shorty wetsuit е лесно за излез и влез; Рамна Заклучување Stitched Шевовите е одлична трајност и фантастична удобност да се задржи вашето тело топло во најстудените услови за canoeing, море kayaking, нуркањето, нуркање и други водни активности.Три слоеви на нуркање ткаенини пред zip wetsuit, надворешниот се увезува најлон ткаенина, тоа е високо еластична и издржливи; средината изолација е neoprene, тоа е висока скалабилност, водоотпорен и топлинска изолација; мека блиску кожата греење да се задржи топло,тоа е блиску кожата мека и удобна топло.Рачен перење со ладна вода за оваа wetsuit жени со благ детергент и рамни да се исуши, без железо, хлор.Ако имате било какви прашања во врска со производот или услугата, ве молиме контактирајте со нас.Ние и ветуваме ние ќе обезбедиме 100% задоволително решение за вас.Шанса за нас, surprice за вас.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Најлон, Spandex.Увезени.Патент затворање.

Scroll