Обновено
ITOS365 Салфетка Прстени Сет од 6 за Трпезариска Маса Декорација Партии Секојдневниот Метал Зелена Салфетка Носителот Leaf Сребрена (Пакување од 6)

ITOS365 Салфетка Прстени Сет од 6 за Трпезариска Маса Декорација Партии Секојдневниот Метал Зелена Салфетка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 503.76

Салфетка Прстени, Сет од 6 (Пакување од 6).Направена од квалитетот на никел позлатен материјал.Рачно изработени украсни салфетка прстени.Стандардна големина салфетка прстени, Прави голем водителка или housewarming подарок.Додавање елемент на стил на вашата маса врвот.Овој сет е едноставно совршено за да биде домаќин на фенси вечера.Овој производ е совршен за подобрување на вашата маса оркестарот.Ние создава уникатни дизајни за да одговара на сезоната и тековните трендови.На салфетка прстени се за Свадба,Прием, Семеен Собир, Вечера, Партија, Божиќ, денот на Благодарноста, Секојдневно.Уживајте во вкусна храна и се чувствуваат топлината на роднини и пријатели.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【IP68 ВОДООТПОРЕН】 : Заврши нуркање до 6.6 ft длабоко за 1 часа, совршен за подводни активности, како што се п

Сите високоодделение за греење кондензатори се користат и материјали се претенциозност.Адаптација на �

Обезбедува изолација за агресивни риби, повредени, риба, мали риби, ракчиња, море clownfish, итн.Новороденче �

C3 Микрожито Волфрам Карбид Секачи.Се користи за рачно изработени врата или други машини.Цврст Челик, Пр�

Пространа седиштето Седиште димензии : 18.5"W x 10"Г Splayed нозе обезбедува трајност за секојдневна употреба.Д�

Шефовите Форми : КУРШУМ; Глава Дијаметар(Максимум) : 8.6 mm (5 / 16 инчен); Глава Дијаметар(Min) : 3мм (1 / 8 инчи).Глав

Брзо скенирање на книгата без демонтажа и монтажа.Нема потреба да се носат прст манжетни за автоматски �

за Занаетчии : 919167784 Воздушниот Компресор, 91916770 Компресор, 919152160 Воздушниот Компресор, 919167710 Воздушниот К

Нашите 3 D faux mink трепките се рачно изработени од најдобар квалитет синтетички влакна, што е исклучително

¡¾Small форма фактор пакет¡¿На MPXV7002 серија piezoresistive сензор во мала форма на фактор пакет (СОП) е напредна мо

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Цинк легура.Производ Големина : дијаметар е за 1.57 инчен, должината на елен�

Интегриран дизајн на телефонот случај и паричник, многу удобен за носење на отворено, поддршка стојат ф�

Само компатибилни со Garmin forerunner 310 XT.Материјали : Најлон.Стилски и удобно.Бендот се вклопува во зглобовит�

Star Smilez направи оралното здравје, забава.Стоматолошката модел има 4 чистење со забен конец локации кои се

Карактеристики : 1600x1200 (2 MP) HD поток со визија ноќ.Интегрирани влезот осветлување.Во реално време двонасо�

Брзо Прилагодување И Меморија Задржување На Вилицата Отворање.Тенок Вилици Облик За Ореви И Цевки.Тоа Е

200 W аквариум грејач е погодна за 40 до 60 литри аквариуми.Должина 13" 120 V кабелот за напојување.Двојно топли�

Директна замена.Лесна инсталација нема посебни алатки потребни за да ги инсталирате оваа издувните за�

Има 10 течност мл / 300 ml.Кристално Стакло : Направен од премиум leadfree кристал кој е транспарентен и lustroТие с

Овој Сет Вклучуваат 8 Компјутери Мини Лигите,10 компјутери mochi squishies,12 компјутери шамар нараквици и 8 комп�

Директна замена.Лесна инсталација нема посебни алатки потребни за да ги инсталирате оваа издувните за�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Scroll