Обновено
UGG Жените Fremont Меки Сплетам

UGG Жените Fremont Меки Сплетам

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2350.80

78% Полиестер, 22% Најлон.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Круг форма јакна.Меки Сплетам - 78% Полиестер / 22% Најлон.Висока ниска полите.Ребрести фуста и на цвест странични џебови. 32" центар назад должина [Големина S].Совршен фрли-дели на парче, на Fremont Јакна е направена целосно од нашиот мека, меки поврзана.Тоа ќе биде вашата оди до парче година се лизга на за летните вечери или се носат во текот фустани во зима.Овој производ е направен во една фабрика која ги поддржува жените во нашата синџирот на снабдување со помош на HERproject, иницијатива на соработка која создава партнерства со брендови како нашиов за да се поттикне и едуцирање на жените на работното место.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Таа додава детали и го прави ова повеќе од само еден обичен женска јакна.Оваа Cardigans Оди со Сè и може да би�

Не присилува или извртување.Висат или се постават рамен да се исуши за долготрајни перформанси.Оваа рун

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Рака Мие Само.Премиум Ткаенини : Ова с�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Можете да изберете јакна според норма

Одговараат за пролет, лето, есен.Се повлече На затворање.Pefect да се носи со фармерки или leggings во Пролет, Ле

Големина на табелата : S : Shoulder : 14.6 инчен XL : Рамо : 15.5inch~Биста : 16.5 инчен~Ракав : 23.9 инчен 2 XL : Рамо : 16inch~Биста

Сплетам.Материјал : Направен од висок квалитет на хемиски влакна мешавина материјал, меки и удобни, дише

Перење Настава : Машина за миење со перење торба, рака мие ладно, не кајгана.Повод : Одлична за секојдневн

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Удобно и мека ткаенина, Висока еласти�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Можете да изберете јакна според норма

Можете да изберете јакна според нормалната големина,нашите големина се НИ стандардна големина.Произве�

65% полиестер.Љубезно ве потсетам : ве Молам не се намали виси на конец во пазувите ако ги има, што може да �

Други само се грижите за тоа дали ќе се вее високи или не.резервоарот блузи, за жени трендовски блузи жен

женска блузи лето кратко sleeve костим за капење) за жени жени градници исече јакна jumpsuits за жените обичнит�

❤️ Направени од пријателски материјал, меки и удобни.Која е дише и удобен за носење ❤️ Мода И Новина.То

Машина за миење или рака мие.Како различни компјутер на екранот боите се различни, бојата на вистинскит�

Сплетам.Материјал : Направен од висок квалитет на хемиски влакна мешавина материјал, меки и удобни, дише

Сплетам.Материјал : Направен од висок квалитет на хемиски влакна мешавина материјал, меки и удобни, дише

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.А.А.Опис на производот : ◎ облека оди с

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 65% Viscose, 35% Акрил.Рака Мие Само.Удобно и

60% Полиестер, 40% Viscose.Увезени.Суво Чистење Само.Отворен пред претстава која сама по овој cardigan џемпер едно�

Сплетам.Материјал : Направен од висок квалитет на хемиски влакна мешавина материјал, меки и удобни, дише

78% Полиестер, 22% Најлон.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Круг форма јакна.Меки Сплетам 78% �

65% Viscose, 35% Акрил.Рака Мие Само.Удобно и елегантен Џемпер : Се направени од еластичен дише ткаенина,не се п�

Рака Мие Само.Премиум Ткаенини : Ова се Отвори Пред Џемпер е направена од акрилик, меки и удобни за носењ�

➽Материјал : Памук, Полиестер ➽ Долг Ракав качулка палта pullovers палта бебе палта љубители палта деца пал�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.А.А.Опис на производот : ◎ облека оди с

65% Viscose, 35% Акрил.Рака Мие Само.Удобно и елегантен Џемпер : Се направени од еластичен дише ткаенина,не се п�

Scroll