Обновено
Кафе Вратата Зависи од Кафе Врати Emporium | двонасочни Зглоб во Сатенски Никел | Гравитацијата Стожерот Зглоб | Кафе Вратата Хардвер Собата - за Седан Бар, Паб Западен З?

Кафе Вратата Зависи од Кафе Врати Emporium | двонасочни Зглоб во Сатенски Никел | Гравитацијата Стожерот Зглоб

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 220.80

Овие Кафе Вратата Шарки се DDC Индустрија ексклузивни - САТЕН НИКЕЛ заврши гравитацијата стожерот зглоб хардвер.Двонасочни зглоб е тешка должност хардвер собата за внатрешни работи салон врати тежина до 60 килограми.Двојна акција зглоб има најлон имајќи за авто-close & bi-directional замав со рецка, кој обезбедува одржи отворен функција, па на една или на двете кафе панели останува отворена кога сакате.Кафе вратата гравитацијата стожерот зглоб хардвер има ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА од страна на DDC Индустрија.Кафе Вратата зависи од DDC Индустрија не се пластични монтажа голема заграда како тие се видливи еднаш ќе се инсталира и помалку издржливи од нашите метални протези.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Висока цврстина,обезбедување долго време услуга.Лесен за инсталација �

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Имајте остри предмети подалеку од деца.1"; Дебелина : 0.1"Материјал Дебелина : 0.16"Материјал : не' Рѓосувачки

100% сосема нов.Лицето Планината Самостојно Затворање на Шарки се дизајнирани за inset кабинети, Inset зглоб п�

Лесен За Инсталација : Не handyman?Не грижете се, овие кабинет шарки супер едноставни за инсталација.Тоа е зо

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : ЦЕЛОСНА ШАЛЧЕ најчестиот Frameless шкафот кабинет шалче големина.На Deco Basics сокриени �

Полиран Месинг заврши.Надминува сите KCMA сертификација барања и BHMS стандарди.За кујна, бања и остатокот �

Крајната Решение за сите ваши вратата поправки, кујни, шкафови и така натаму.Корица на оригиналната ошт�

Душекот или кревет големина : Душекот или кревет под 0.8 метри.Општи избор на товарот : 20 / 30 KGR.Големина, до�

Име на производот : не 'рѓосувачки челик 3инчен зглоб (направен од висококвалитет на 304 нерѓосувачки чели

Моќ кога и каде ќе треба најмногу, со додадена корист од интегриран USB порта за удобно да го полните ваши�

100% Сосема нов и hight квалитетот + Одличен квалитет, брза испорака, едноставно по продажбата + Ќе се направа

Зглоб е многу силен, но не може да се прилагоди откако тие се опремени.Бојата на предмети може да биде ма�

Обезбедени 8 парчиња со појавување на завртки.Обезбедени 8 парчиња со појавување на завртки.Направени о�

Пакет Содржина : 1 x Шарки; Тежина : 22g.Главната Боја : Црна; Материјал : Метал.Име На Производ : Зглоб.Вкупна�

100% Сосема Нов.Зглоб со Пролетта.Завртки не се вклучени овде.Апликации : подарок кутии, инструмент кутии,

⭐{Она што Ќе Добиете} : 12pcs x Накит Кутија Шарки ⭐{Широк Апликации} : портата шарки се користи за накит кут�

Спецификација : .КАКО ДА се ИЗБЕРЕ Зглоб треба да се обрне внимание на дебелината на кабинетот страна па

(2) 23 / 4" Прилагодливи Само Затворање На Шарки.Вклучува прилагодување иглички & алатка.Сите инсталација н�

Многу погодна за ретро дрвени кутии, дрвени сандаци, кутии за накит, сувенири кутии, алатка кутии, дрвени

100% Сосема нов.Направен од метал материјал во сребрен тон, што се користи за долг животен век.Монтажа за д

Пакет Содржина : 10 x H Кабинет Шарки,Некои Завртки.Монтажа Дупка Растојание : 11 x 17mm / 0.43" x 0.67".Затворете Гол�

Кабинетот крило може да се додадат насекаде низ ширината на лицето рамка, со што сатен никел компатибил�

Одлично за гроздобер дрвена кутија, кутија за накит, подарок кутија, кутија, свадба картички кутија, сув�

На виткање Маса Зависи & Завртки Алатка во Собата, Накит Подарок Дрво Кутија Кабинет Фиока Табела Зглоб �

Тежина : 42g; Пакет Содржина : 1 x Вратата Зглоб.Главната Боја : Црна; Материјал : Цинк Легура.Име на производ

Направени за употреба со Блум Компактен 33 шарки 13 / 8" Шалче.Никел заврши.Направени од умре фрлија цинк.Пр

Сатенски Никел Безбедност Вратата Шарки.Безбедност на Шарки Security Tab го Спречува натрапниците од отстр�

Scroll