Обновено
HISTOYE Ласерски Ознака Пиштоли Сет од 4 Ласерски Ознака за Деца 4 Player Pack Битка Мега Затворен Отворено Lazer Ознака Најдобар Подарок Пиштол Играчки за 4 5 6 7 8 9 10 11 12+ годишни

HISTOYE Ласерски Ознака Пиштоли Сет од 4 Ласерски Ознака за Деца 4 Player Pack Битка Мега Затворен Отворено

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1439.76

ласерски ознака поставена Max.Сигнал Емисија е помалку од 1m W (0.Ласерски пиштоли за деца е најдобриот подарок за вашите момчиња и девојки.9 m W) што нема да донесе штета на очите.Ако имате било какви прашања или проблеми во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас во секое време и ние ќе се обезбеди 100% задоволително производ и услуга.Тоа е возбудливи моменти и онанирачки спомени.снимање од далечина 130 ft одговара за внатрешна и надворешна ласерски се борат.Ласерски ознака пиштоли сет од 4 играчи се овластени безбедно за деца од сите возрасти.Семејството може да се држат настрана од студот електронски производи. ????【Се создаде Прекрасен Меморија за Вашите Деца】???? : Родители и деца можат да уживаат во бескрајна среќа со оваа играчка пиштол за деца по завршувањето на училиштето, за време на викенди или празници . ????【Кул Дизајн Како Научна Фантастика Пиштол】???? : Овој ласерски пиштоли за деца ласерски ознака има 4 тим бои .

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Зошто изберете Toyvelt Играчка Пукачка Игра за Деца?Овој сет е одговорно направени со голема грижа од најви

????ЛАКОВИ ЗА ДЕВОЈКИ Нашите стрелаштво поставите развива ракаоко координација и sharpens пукање вештини...

Батерија, доаѓа со ѕид полнач.Ја зголемува стапката на оган, на возраст од 14 и нагоре.Вклучува полнење Ni M

Scroll