Обновено
Пилешко Коска Супа Супа од страна на Литургија и Оган, Пакет од 6, Кето начин на Исхрана Paleo Пријателски, Цели 30 Одобрени, Глутен Слободни, со Колаген, 10g протеини, 16.2 fl

Пилешко Коска Супа Супа од страна на Литургија и Оган, Пакет од 6, Кето начин на Исхрана Paleo Пријателски,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 587.76

Неверојатно вкусни коска супа со колаген : ние врие слободни опсег пилешко коски со органски зеленчук за 14+ часа за да го добиете максималниот износ на колаген, протеини и аминокиселини во нашите вкусни коска супа.Подобрена исхрана резултати : совршен за наизменична постот, ниски хидрати, кето, paleo, цели 30 одобрени диети.Коска супа придобивки : користете го нашиот коските супа супа за поддршка на младешка кожа, промовирање на здрав стомакот, се зајакне имунолошкиот систем и подобрување на заеднички здравје.нутриционисти пропишува секојдневно коска супа супа како дел на губење на тежината режим или како на едноставен начин да се осигура вашето тело добива хранливи материи треба да напредува.Висок квалитет премиум состојки : нашата коска супа е направен со коските од пасиште-покрена пилешко & органски билки, зеленчук и зачини.нашите органски коска чорби се, исто така, млечни-бесплатно, не-гмо, глутен-слободни.без хормони, антибиотици, или адитиви некогаш.Обидете се тоа ризик : ако не сте 100% задоволни со купувањето, литургија & оган ќе радосно да го вратат вашата нарачка во рок од 30 дена од купувањето без прашања праша.Додадете cayenne и лимон за да говедско месо за вкусен detox чај.Додадете MCT масло и авокадо за некои здрави масти.Додадете малку од морска сол, некои лукот и ѓумбирот да се молам на вашето непце.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Еден 24 Мл.Пакет На Hillshire Фарма Говедско месо Осветлена'l Smokies Чадени Колбаси.Изработени Со Квалитетни Пар

Ajinomoto Torigara Супа База 1.7 оз(50g) x 2 Пакети.Многу познатиот јапонски пилешко акции.ajinomoto ramen torigara супа база пил

Добар извор на густа колаген, хранливи материи, и есенцијални амино киселини; помага да ја зацврсти ваши

Scroll