Обновено
Божиќ Украси Топки 5.9 Голема Сребрена Божиќ Украси Божиќ Дрво Shatterproof Голема Божиќ Топката Украси со Бесење Јамка за Свадба Празникот ноќ на Вештерките Партија Затв

Божиќ Украси Топки 5.9 Голема Сребрена Божиќ Украси Божиќ Дрво Shatterproof Голема Божиќ Топката Украси со Бесење

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76

9" / Сет на 1 екстра голем украс balls PACKAGE : Големи пластични украси за надвор вклучени 4 Парчиња или 2 Компјутери или 1 Buc Божиќ ornaments MATERIAL : Дебела полиетиленски материјал, пластични ornaments FEATURES : Огромен божиќ украси вклучува 4 стилови : сјајна, мат, сјајот, и преплавена.БОЈА : Златна, Сребрена, Црвена, Сина, Розова, Розово Злато, Виолетова, White SIZE : голем отворен божиќ украси топки има 120mm / 4.Овие пластика сина божиќ украси топки побезбедно отколку традиционалните стаклени топки и преголеми божиќ украси отворено уште опремени со својата убавина и сјај.Сребро Божиќ украси собата се меша и натпревар различни бои, декоративни виси украси за најдобри suite за вашата декорација тема, божиќ среброто топката украси идеален за Божиќ дрво и дома декор, екстра голем отворен божиќ украси DIY занает проекти, свадба и партија декорација.СОВЕТИ : топката големина е голем голема за да висат на горниот дел или да го пополни местото на голем украс поставува за елка.Божиќ топки се различни бои и површински материјали кои ќе го направат вашиот елка изгледа поубаво.Големи пластични сребро божиќ топки, совршено се вклопуваат за декорација во хотел, ресторан, Забава, Свадба, канцелариски згради, годишнина, и така натаму Божиќ приказ хоризонтален распоред; Сребрени украси за новогодишни елки како виси украси на дрво гранки, табела centerpieces, околу banister, пред приемот во различни должини, итн, божиќ украси за елка е исто така одличен избор за комерцијални празник украси.Овие џиновски божиќ украси за отворено се 5 инчи, 6 инчи, 7 инчи, 8 инчи.новогодишни светилки украси одлична shatterproof перформанси, со висок квалитет на боја на површината, не е лесно да исчезнат, со кој се одвојува кука кабелот за лесна употреба, shatterproof божиќ украси одговараат за надворешна hanging OCCASIONS : Shatterproof украси совршено се вклопуваат за декорација во хотел, ресторан, забава, свадба, канцелариски згради, farmhouse кралска сина божиќ украси и така натаму Божиќ приказ хоризонтален распоред, големи украси за надворешни ги исполнуваат персоналните потреби на high-end клиентите.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Cheer на Светиите со овој bobbling елка украс.Стилизиран дизајн карактеристики на еден фудбалски играч покажу

Високо сјаен финиш.Вкупната големина е 3 инчи.Слика печатени на двете страни.Злато string вклучени за лесно

Рибите нема да предизвика никаква штета.Ликовна форма, може да биде ставен риба резервоарот уредување.П

Големина на : Medium Карактеристики : Нашиот аквариум Статуата на буда украси се обезбедат дома.Зголемувањ�

【Материјал 】Направен од висок квалитет на дебела хартија,многу здрав,нема да рипувате 【Ширевте голем�

Направени од смола, Безбедни и не се токсични.Реална моделирање и не било загадување на водните животни.

"Покахонтас" Вистински Дизни Collectable Figurine од филмот "Покахонтас".Кој Извонредни Детали.Најновите Дизни Ди

FAUX БАКНЕЖ СЕТ НА ТРИ КОЛАЧИЊА Во овој сет имаме три ЛАЖНИ колачиња; Портокалова, Виолетова, Вар!Секој еде

Страна направена дизајн од aquatics Оркестарот дизајнер Самуил бејкер.Направени од издржлив висок степен н

Боја : Зелена, Големина : S, Бренд : Нови.Пакетот Вклучува : 1 X Клупа 2 X Заградата 4 X Морон Забелешка : 1 Порад�

Совршен за риби, влекачи или мали животни.Погодна за двете аквариуми и terrariums.Детални заврши изгледа как�

Сиетл, Вашингтон Панорама На Градот Божиќ Украс.Простор Игла Планините Фери Брод Китови.Сиетл Сувенири

Страна Направена, Печатена во САД.Гланц е Отпорен на Гребење.Двојно Двострано Дизајн 2.75 Инчи.Дизајн : Са�

Пакет содржина : постојат 9 парчиња на дрво порибување име тагови и 1 парче на дрвени ознака pendant со елка м

????[Совршен подарок] : Овој костим е добар избор за вашите роднини и пријатели.Овие гаден автомобил оглед�

Scroll