Обновено
Saodimallsu Жените Преголеми Џемпери Batwing Долг Ракав Лабава V Вратот Копчето Henley Блузи Pullover Поврзана Скокач

Saodimallsu Жените Преголеми Џемпери Batwing Долг Ракав Лабава V Вратот Копчето Henley Блузи Pullover Поврзана

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 671.52

Полна Боја.v деколте / henley џемпери.Batwing долг ракав.Отворање на повеќе копчиња, ако сакате да се добие секси изглед.Оваа v вратот pullover џемпери е основна но шик да се носат.Шик Изглед.Овозможи удобен додека се модерни.Оваа v џемпер е совршен за жените да носат во студено утро, пролет, есен или зима дена.Посебни копчето дизајн го прават овој batwing џемпери различни и шик.Оваа плетени henley блузи е совршен за било какви прилики, како партија, одмор, улица, училиште, датира, клуб, канцеларија, работа или со секојдневно носење.Големина на : Големи | Боја : Како се Покаже Промоции може да варира во зависност од големината/боја.Сезона : есен, зима, пролет.Падна рамената.Карактеристики.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ние се обидуваме да се донесе подобро облечени во успешен обид.Облека за Нега : двете рачно и машинско мие со ладна вода, не користете кајгана.Лесно пар овој обичен џемпери со фармерки, leggings или skinnies да се добие повик, скромна и трендовски изглед.v деколте / henley sweaters Oversized baggy style Batwing долго sleeve Dropped shoulders Hip length Soilc боја.Baggy slouchy стил помогне да се кријат слабости и да ги презентираат шик изглед.Стил:повик, slouchy, лабава.Секојдневен стил се направи погодна за секој прилики : office, училиште, датира, забава, одмор и секојдневно носење.Рака Мие Само.Преголеми стил овозможи овој долг ракав џемпери одговара на секоја фигура тип.Овој шик џемпер е суштински зимски елементи.Копчето дизајн.Лесно да го носат овој џемпери со висока waisted фармерки, тесни панталони и чизми да се добие повик, slouchy и стилски изглед.Со исклучителна детали, изберете удобен fabeic.Преголеми pullover џемпери карактеристики : v деколте, екипажот вратот, копче нагоре, batwing блузи, за жени, женска henley блузи, удобен, секојдневен slouchy стил, лабава одговара, од страна на сплит, капка рамо, цврсти обична боја поврзана блуза.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Долго Sleeves Round neckline Stripe Боја блок style Casual и лабава fit Soft и лесни поврзана ткаенина.Долги Ракави Ова е супер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Polyacrylic.Се повлече На затворање.М

✔ Големина Внимание Лабави, големина работи малку ГОЛЕМИ; може да се сметаат за Големината Надолу ако с

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Polyacrylic.Се повлече На затворање.М

100% Памук.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Брод вратот.Долг ракав; ребрести ракав и полите.

Направени во САД или Увезуваат.Машина За Миење.Адвокатско класичен трајни плетени од волна џемпер.Мажи�

95% Памук, 5% Spandex.Рака Мие Само.СО : Потсмеваат на Вратот Врвот / Долг Ракав / Лесни.ЗАДОВОЛСТВО ПРИОРИТЕТ :

6" НИ L : Биста : 114cm / 44.8" НИ M : Биста : 109cm / 43.Ве молиме Имајте на ум : Должина варира amoung различни стилови, ве м

【Пар со】:Тези блузи, куси ракави кошули, т кошули,долги ракави henley маици,поло маици,памук, лен кошули,в�

8" НИ M : Биста : 109cm / 43.Точка Име : Angashion Женска Џемпери Секојдневен Леопард Печатени Комбинација Долги Рак�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Се повлече На затвор�

50% Merino Волна, 50% Акрил.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само.Лесно преку градите и конусни преку половин

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Маскирани sweatshirt дел од Валент

XLarge=НАС 16.Пар со тексас и booties за совршен микс на шарени и неформални!.Овој џемпер е голема!!Тоа е супер ме�

44"НИ XL (1618) : Биста 44 Стилски, но Елегантен!Забелешка : за Плетење ткаенина е еластична и тантела не е.Симпа

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Памук, 5% Spandex.Рака Мие Само.СО : Потсм

Повик бела џемпер погодна за сите прилики, чисто, дневна, канцеларија, на училиште, датум и собирање во е�

Scroll