Обновено
Нови 5 во 1 Cordless Wireless RF Слушалки Слушалките со Микрофон за PC Радио во ЖИВО

Нови 5 во 1 Cordless Wireless RF Слушалки Слушалките со Микрофон за PC Радио во ЖИВО

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 527.76

Карактеристики : ◇Безжична нето разговор-Тоа е совршен аудио-разговор алатка, овозможува бесконечна забава.FM Радио-слушалката може да се користи како FM радио одделно, која на барање за пребарување и заклучување на канали автоматски.Слушалка звучници-Опремени со аудио кабел, приемникот може да се користи како жичен слушалка. ◇Безжична Монитор-Место на emitter во близина на бебињата, старите лица и болни луѓе на кои им е потребна нега, и звукот на згрижени луѓе може да се слушне од примачот. ◇Може да се користат со вашето со ТВ,PC,DVD,CD,VCD,MP3 и други електронски производи со аудио излезниот приклучок. ◇Висока чувствителност, мешање отпор, силен сигнал, извонредни перформанси.Пакет : 1x Слушалки 1x Предавателот 1x Аудио кабел 1x упатство,НИ Акции Брза Испорака.Нови 5 Во 1 Cordless Wireless RF Слушалки Слушалките со Микрофон за PC ТВ Радио #Слушалки#24.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

новороденото бебе девојка облека облека поставува зима новороденче leggings розова бебе облека зимски беб�

Туш Завеса : црно и бело boho туш завеса е направен од премиум полиестер ткаенини, која е мека, кожатаприја�

Ве молиме проверете со вашиот налепници внимателно во пакување на налепница.САМО налепници со Vanknight лог

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

Еластична јака затворање дизајн го прави клиенти се чувствуваат удобно во текот на фризер.Водаотвратит

Индустриски стил, европски стил, morden стил, медитерански стил,западна оркестарот,современи оркестарот,с�

Toodour LED Icicle Светла, 360 LED, 29.5 фт, 8 Режими Прозорец Завеса Самовила Светла со 60 капки, Предводена Божиќ Светл

Мала големина и лесен за употреба】Особено за големи автомобили, подобрување на снег отстранување ефик�

【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Сите естетски слики се внимателно одбрани и планирани од страна на нашите фотографи

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

Највисок Квалитет.Висок квалитет слоевит парична казна решетката ткаенина со користење на 100% природни

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

Ткаенина Состав : тоа е направено на polyamide (најлон) и еластични влакна, тоа е свилен, мазна и здрава, нема д

5pcs 1535mm Прилагодливи Дрво Дупка Машина Вежба Малку Сет Падна Дупчење Алатка Core Вежба Малку Здодевен Малк

Dual Пристаништа Ефикасна Брзо Полнење Power Delivery(PD) порт&Брзо Полнење 3.0 порт овозможи брзо полнење два уре�

【10 Ролни Печатење на Хартија】 : Оваа печатење на хартија помина строгата пробни тестови, секој се тркал

Овој далечински куче обука јака карактеристики сигурен 1000 ft безжичен опсег со силен сигнал пенетрација

【Материјал】 : Ова boho минималистички модерна туш завеси Тоа е изработен од полиестер ткаенини што е вод�

Компатибилен со Жанр : Анимација сепак, јас нема да имаат начин за да се знае дали тие работат или не.Јас �

▲Компактен И Моќни : Суперпреносни Bluetooth звучник обезбедува моќен звук и стабилна бас преку напредни во

Achromatic Цели 4 X,10 X,40 X(S),100 X(S,Нафта).Окуларот.Широко Поле Окуларот : WF10 X(WF16 X опционално).Гледање главата.Ве мо

Нови Точно Одговара на Квалитетот на Резервни Делови Дизајнирани да Одговараат на OE Спецификации.Plug & Pla

СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Кутија Мерки 12" x 6" x 4" висока; Секоја Етикета Мерки 3" x 1.Џемпери, панталони, purses,

Водоотпорен : Супер ниво четири водоотпорен на функцијата, за да се спречи вашиот играч од тоа да биде ош

Резерви : Металугрија Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304 Завртка Тип : Самоприслушување Завртки.Вози Ст�

Уникатен копчето дизајн : Пилула сад се заклучува и се отвора со безбеден и едноставен слот, па тоа нема �

Scroll