Обновено
Тежат Безбедно 180 Hitch CTB8-2-КА 8 Капка Hitch, 2 Приемник 12,500 LBS GTW - Прилагодлив Алуминиум Приколка Hitch Топката Планината & Chrome Позлатен Комбо Топката, Внесени Слично Копче з?

Тежат Безбедно 180 Hitch CTB8-2-КА 8 Капка Hitch, 2 Приемник 12,500 LBS GTW - Прилагодлив Алуминиум Приколка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 5810.16

Кога клипот капки во масло, притисок читање е испратено на скала.ТЕЖАТ БЕЗБЕДНО 180 HITCH ХРОМ ИЗДАНИЕ : Воведување на Тежат Безбедно 180 степени Hitch Хром Издание, Најдобар Изглед/Солиден капка hitch на пазарот.180 Hitch Хром Издание со брза размена, лесно прилагодување, и тешки-должност за влечење капацитет е дизајниран да функционира совршено со сите ваши приколки со цел да ги задоволи сите ваши влечење треба.ТЕЖАТ БЕЗБЕДНО 180 HITCH НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИЗДАНИЕ : Воведување на Тежат Безбедно 180 степени Hitch Нерѓосувачки Челик Издание, Најдобар Изглед/Солиден капка hitch на пазарот.180 Hitch е дефиницијата на адаптибилност и леснотија, со низа на hitch топката големини, и премиум алуминиум компоненти за долгорочната чист изглед.ОТПОРЕН на КОРОЗИЈА ХРОМ ПОЗЛАТЕН КОМБО ТОПКА (2-5/16" X 2") : Има мир на умот и сознанието дека може да се префрлите од 2" топка да 2-5/16" топки во секунди.Тежат Безбедно Капка Hitch е само приколка hitch со вграден-во размер дека сигнали можете да го прилагодите вашиот товар пред да удри на патот, што резултира во многу побезбедно и пријатно влечење искуство.на 2 5/16" топката, 8,000 LBS на 2" топката, и околу 1.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Топката hitch платформа може да се зголеми за високојава trailersor намали како длабококапка hitch за големи ками

Оваа 3 топката забавува hitch Работат со 2 инчи класа 3 4 Примачи Hitch Цевка за пикап камион hitch, се Вклопува 1 7 /

Три прилог хром приколка hitch топки со големина на 17 / 8 инчи, 2 инчи Кука капацитети : 10,000 lbs.Работа со 2 инчи

Повеќе топката големини се елиминира потребата за повеќе топката месеци.Прилагодлив во висина на ниво �

Scroll