Обновено
Knorr Класичен Печено Сок Микс, Ау Jus 26g/.9oz {Увезени од Канада}

Knorr Класичен Печено Сок Микс, Ау Jus 26g/.9oz {Увезени од Канада}

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76

Голема јадења секогаш започнуваат со врвна состојки.Knorr за спасување со лесно да се направи сок меша.Камшик до homestyle сок во ниеден момент да се врвот компири, тестенини или месо.Различни вкусен и примамливо вкусови на располагање.Направен во Канада.Knorr Ау Jus Класичен Печено Сок Микс, Ау Jus - 26g.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Scroll