Обновено
ЕВО Филтер Паричникот за X-pro Series ЕВО Носителот и Филтри, EVO14W2XL

ЕВО Филтер Паричникот за X-pro Series ЕВО Носителот и Филтри, EVO14W2XL

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1534.08

Полу-тежок случај е водоотпорен и вклучува филтер за паричникот што ќе куќа до 5 филтри.Ќе најдете филтер колекции, колекции вклучувајќи филтер носители, тематски колекции како Црно-бела, инфраред.Чувајте ги вашите Cokinfilter систем безбедно и да се сите на едно место со Нови ЕВО за носење (version 2).Надворешниот материјал е водоотпорен и може да се справи со краток дожд туш но, ние исто така се вклучени одделни временски штит кој го опфаќа целиот случај и понатаму да го заштити од вода, нечистотија, и дува песок.Внатрешноста на случај може да биде изменета со користење на 3 поместена внесува да одговараат на вашите потреби и стилот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

100% Сосема нов и добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 718days.Некои далеч�

Високквалитет на производот и доверлив материјал.Бренд : Mind Shift.Овој производ е дизајниран и за професио

Најлон материјал е издржлив за долгорочна употреба 9 во 1 торба е компактен, но пространа, кои може да се �

Можете да ги зачувувате филтри.Тоа е многу погодно да се користи кога ќе излезат.Парична казна изработк�

Scroll