Обновено
ALTRA Жените AL0A4VQW Олимп 4 Трага Работи за Чевли

ALTRA Жените AL0A4VQW Олимп 4 Трага Работи за Чевли

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4078.80

Увезени.Vibram единствена.Одиме Понатаму : Подобрена breathability и премиум јазици за подобра удобност, ќе имате заклучен во.Добиете Удобно : Потпис Altra избалансирани амортизирање и Foot Shape пети кутии дозволете им на вашите прсти да се шири и го поттикнува правилна, ниско влијание форма во текот на вашата работи.Останете Фокусирани : Vibram Megagrip гума outsoles обезбеди безбедна влечење на различни терени.Притисни Себе : Inner Flex midsole технологија овозможува зголемување на флексибилноста и ефикасноста.Остане Удобно : Оџакот висина на 33mm обезбедува доволно перница за долго ќе трае.Овој нов модел има нов изглед и сè што ви треба за нова трага авантура.На дише, трајни инженерните мрежа горниот дел ќе заврши со премиум јазик за скроени, заклучен во чувствуваат.На Vibram Mega Grip outsole супериорна во двете влажни и суви услови додека високи перформанси Inner Flex midsole нуди удобно флексибилност.Рака на вашиот gaiters во Gaiter Trap и главата за патеки со макс перница, max удобност, и max перформанси Олимп 4.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Увезени.Гумен ѓон.Се Здобијат Со Влечење : Maxtrac Outsole И МултиНасочен Повлечи Шема За Најдобар Во Класа Вле�

Гумен ѓон.Стил# : CW6066600 Рок плоча на пета помага да се заштити вашите нога на груб терен.Тенок, cushioned јака о

mesh.Гумен ѓон.Во својата петта итерација, Предизвикувач furthers својата репутација за флексибилност.Брзо и

100% Текстилни Синтетика.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу 5" од лак.Мажите е водоотпорен светлина пеш

Човекот направени единствена.Им даде скок на отворено развој со помлад верзија на иконата.100% Синтетичк�

Комбинирање на влечење и издржливост, на Contagrip outsole ви држи на патеката без оглед на условите, додека опт�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гума.Увезени.Гумен ѓон.Повлечи Гумени

Гумен ѓон.Широк пети кутија им овозможува на прстите се шири и да се релаксираат.Произведени со користе�

100% Други влакна.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу 612 инчи од лак.Платформа мерки околу 03 инчи.Подигн�

97" Платформа Heigh : 4cm / 1.9" ДОН : 255 / 41 ЕУ : 41 велика БРИТАНИЈА : 7 НАС : 8 Големина : 42 Метри Должина : 26cm / 10 ☆Mens Па�

Гумен ѓон.Широк Пети Кутија Дизајн доволно Широка за пети кутија им овозможува на прстите да се релакси

ткаенина.Редовно се вклопуваат, Чипка затворање.Издржливи балистички мрежа големи, Лесни дише чувствув

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Оваа едвајтаму чевли обезбедува широк пети кутија да splay природно, како и нултакапка единствена за прав�

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Синтетички Кожа и Решетката Горниот Лесен, удобен и дише, подобрување на пер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rea

ткаениниисинтетички.Гумен ѓон.НЕУТРАЛЕН : За тркачи на кои им е потребна рамнотежа на флексибилност & ам

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Стил# : CW6066600...

Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rearfoot ГЕЛ Амортизирање Систем : Attenuates шок за време влијание фаза и се

Увезени.Гумен ѓон.Увезени.Гумен Ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Поврзана мрежа обезбедува за

100% Текстилни Синтетика.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу 5" од лак.Мажите е водоотпорен светлина пеш

Етилен Винил Ацетат единствена.Hyper Дише Мрежа се Зголемува вентилација за да се задржи кул.Брзо Сушење

100% Кожа.Направени во САД или Увезуваат.Синтетички единствена.VERSARUN амортизирање апсорбира ударот и го н�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Rearfoot ГЕЛ т

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Врати

5 инчен Мажи / 6.5 Жени = ЕУ 37 = 9.Дише : Plaid чевли за жени мажи е изработен од еластичен дише мрежа горен дел.98 �

Scroll