Обновено
Кондор Нордиска Змеј Фиксна 7.03 во Сечилото Hickory Дрво Рачка

Кондор Нордиска Змеј Фиксна 7.03 во Сечилото Hickory Дрво Рачка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1835.52

Должина на ножот : 7.03 во.Вкупна должина : 11.72 во.Сечилото материјал : 1075 HC.Рачка материјал : Hickory дрво.Кожа обвивка.Проширување на Нордиска Змеј Нож собирање, Нордиска Змеј Seax Нож карактеристики скршен-назад seax која датира од Германски племиња во миграција период, правејќи директна врска меѓу Викинзите во Англија и Ирска.Нордиска Змеј Seax Нож е смртоносна борба со оружје поради својата голема подвижност и мала тежина што овозможува херојски се борат во војната пати.Ќе се вратам на Нордиска митологија, Викинзите се бореле и победи со голема моќ инспирирани од верувањето дека оние кои загинале во борба отпатува во Валхала по смртта.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ЗемјоделскоFab Делови Се Со Највисок Квалитет.Автентични ЗемјоделскоFab Делови.Консултирајте Се Со Вашио

【Безбедност】Европа CE уверение.Се испорачува од страна на USB адаптер, +5 V, многу ниска струја.Пријателск�

Уникатен копчето дизајн : Пилула сад се заклучува и се отвора со безбеден и едноставен слот, па тоа нема �

КОМПАТИБИЛЕН : i Phone 12 Про Max.Вклучуваат Калено Стакло Екран Заштитник.МАТЕРИЈАЛ : Двојни слоеви на shockproof T

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

Dual Пристаништа Ефикасна Брзо Полнење Power Delivery(PD) порт&Брзо Полнење 3.0 порт овозможи брзо полнење два уре�

новороденото бебе девојка облека облека поставува зима новороденче leggings розова бебе облека зимски беб�

Што има многу дупки на различни големини, може да се сместат предмети со различни големини.Многу корисн�

СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Кутија Мерки 12" x 6" x 4" висока; Секоја Етикета Мерки 3" x 1.Џемпери, панталони, purses,

Max моќ ракување : 600 W RMS моќност ракување : 300 W Отпорност : 4 ohm Фреквенција : 2khz25khz.Моќ ракување : Max 600 W RMS 300 W.З

Мала големина и лесен за употреба】Особено за големи автомобили, подобрување на снег отстранување ефик�

Ткаенина Состав : тоа е направено на polyamide (најлон) и еластични влакна, тоа е свилен, мазна и здрава, нема д

5pcs 1535mm Прилагодливи Дрво Дупка Машина Вежба Малку Сет Падна Дупчење Алатка Core Вежба Малку Здодевен Малк

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

▲Компактен И Моќни : Суперпреносни Bluetooth звучник обезбедува моќен звук и стабилна бас преку напредни во

Инсталиран под креветот страна, станувам ноќе, автоматско заклучување на мали ноќ светлина за вас, инти�

Scroll