Обновено
Професионални Производи 69411 Гас Тело Заптивка Комплет

Професионални Производи 69411 Гас Тело Заптивка Комплет

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 154.32

Заптивка Комплет за гас тела (69602/69603/69606/69607).Пакетот должина е 13.716 сантиметри.Пакетот висина е 11.43 сантиметри.Пакетот ширина е 11.176 сантиметри.Стручната Моќ, Гас Тела сите се користат специјални дихтунзи, бидејќи тие имаат поголем род од акциите гас тело заптивка.Комплетен состав на замена гас тело дихтунзи за да одговараат на Енергија Гас Тела е сега се нуди.Во случаи каде што неколку различни понесе големини се нуди за одреден модел, комплет има заптивка за најголемата понесе големина.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Вистински Хонда Производ, ОЕМ Дел Број : 15412KYJ901 Го заменува ОЕМ Дел Број(s) : 15412KYJ901 Хонда Мотор Заптивка Де

Силиконски заптивка одговара на стандардот 2.5" triдетелина или трименгеме фитинзи, ќе се применуваат до Ц

СИНОMAX® шахтата и handhole дихтунзи, конструиран за да се обезбеди сите издржливост, еластичност, и запечату

Пакет Димензии : 1.0" (L) x 10.5" (W) x 11.5" (H).Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Количина : 1 Земја НА потекло : сад.АТП �

Дерби спојки покрие Опрстен заптивка и Oпрстени за одвод на приклучоци.вклучува дерби покрие опрстен за

ЦРНОMAX Рака Дупка дихтунзи печат со нула истекување во пареа и во ладна вода хидро тестови.ЦРНОMAX withstands р

Дури и најмало истекување е премногу, како што се зголемува одржување и го намалува котел живот.Тестови

???? 【ТОЧНАТА ГОЛЕМИНА】Точната големина на & дебелина заптивка Визија за Скара ???? 【ВИСТИНСКИ】 Гарантир

Големина (спецификации) : 1.5".Стил (спецификации) : TriМенгеме.Материјал (спецификации) PTFE X 316 L не ' Рѓосувач�

Scroll