Обновено
CYDREAM Жени 2 Дел Тренерки Тренингот Тимови Поставите Сечење на Врвот Висока Половината Јога Leggings Панталони Sweatsuit Спортски Активни

CYDREAM Жени 2 Дел Тренерки Тренингот Тимови Поставите Сечење на Врвот Висока Половината Јога Leggings Панталони

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76

Палец дупки дизајн на оваа сечење на врвот се задржи на ракавите остане стави, избегне ракави тркалајќи и заштита на дланки.Оваа жените sweatsuit сет со круг од вратот дизајн е погодна за ниско/средно/високо интензивна обука, кои ви даваат долготрајна удобност секојдневно.Без Пеглање/Машина за Перење/Белење/Хемиско чистење за да се одржи обликот & еластичност за најдолго употреба.УДОБНО ЕЛАСТИЧЕН s голема за да се носат овие јога облека за работа надвор / lounging / прави домаќинството дома.Измијте Совети : .Рака Мие Само.Боја опции : Сива, Црна, Плава.Оптимално вежбање облека за вашиот тренингот рутина, погоден за вашиот омилен фитнес активности, јога, пилатес, велосипедизам, веслање, танцување, џогирање, итн.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

80% Памук, 20% Seacell 20% lyocell добиени од Sea Cell, 80% памук; Печатени дијамант шема.Кожатапријателски.OEKOTEX уверение.�

Овој подарок собата вклучува 3.3 оз Eau De Parfum Спреј и 3.3 оз Лосион за Тело.Топ белешки на сочни black currant и берг

ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ ТКАЕНИНИ : Полиестер 95% + spandex 5%,ултра меки и дише ткаенина нуди неверојатно мазни кожа�

ASYEEA лесна јога тренингот поставите обезбеди лесен удобност заедно со пот апсорпција.Пакување : 1 Спортс�

Направени во Кореја, 35% полесен од други слични ткаенини, 5% повеќе топлина задржување од волна и памук.Ко

Draping прилагоди обезбедува супер удобност и телото се вклопуваат.Термички за жените се заштитите од пост

95% Rayon, 5% Други Влакна.КопчеКрај затворање.Топ : Опуштено одговара, кратки ракави, Шарени,полн копчепред з

Се повлече На затворање.На ткаенина ribсплетам мека еластичен материјал, лесен и удобен за носење.Повик с

"Жените Термички долна облека Set" : 2 По Сетови Пакет.НИ Големини (S M L XL XXL) и Црна сушење брзо и изолација од

Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Лесни, стил ткаенина на оваа женска pjs поставени се чувств�

ВИ БЛАГОДАРИМЕ.Salimdy Плус Големина Поставува Жени 2 Парче Облека Половина Ракав Еден Рамо Туника Блузи и �

Материјал : Полиестер.Пол : Жените.Пакет содржи : 1 КОМПЈУТЕР Жените Сетови.Бои Може Да Биде Малку Различн

жените chemise секси долна облека nightie целосна лизга чипка babydoll sleepwear се облекуваат жените долна облека се о

Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Објектот мо

Машина За Миење ????Многу Растеглив????Термички долна облека прифаќа четиринасочно водат флексибилност д�

Ве молиме проверете ги шрафовите редовно да се осигура дека нема лабава делови во секојдневна употреба

2019 Ограничено Издание Слатка Поправи Наплата; Овошје Здроби 2 Парче Пакет Вклучува 8.4 fl мл Овошје Здроби

Scroll