Обновено
Kalifornia Кето Путер од кикиритки Чоколадо Масти Бомба Микс (К Каса) – Ниски Хидрати, Кето-Пријателски, и Шеќер Слободни Кето Закуски, 4.2 оз pack (12 Кето Каса) – Соја Слобод?

Kalifornia Кето Путер од кикиритки Чоколадо Масти Бомба Микс (К Каса) – Ниски Хидрати, Кето-Пријателски, и Шеќер

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 324.00

Нашите вкусни кето масти бомби се само 2 нето јаглехидрати!Нашите масти бомби се вкусни, здрави закуски за ручек, работа и авантури!.Содржи MCT Масло.Нашите масти бомби се ниски хидрати, ketogenic исхрана-пријателски, paleo-пријателски, глутен слободни, низок гликемичен, дијабетична-пријателски, и житото бесплатно!.Потоа да го изберете кето топка големина што ви желба или се претворат во масти бомба барови!.Не се Пече Лесно да се Направи.ЧИСТА, ЕДНОСТАВНА, И СИТЕ ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ : Ние само извор на високо квалитетни состојки за да се задржи на подем. 8-13 грама Масти по Порција. 2 Нето Јаглехидрати по Порција.НИСКИ ХИДРАТИ, КЕТО-ПРИЈАТЕЛСКИ, И ВКУС НЕВЕРОЈАТНО : Нашата путер од кикиритки чоколадо масти бомба микс е точно ниски хидрати снек што ви треба.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ПУСТИ КРШЛИВИ РАЗЛИЧНИ : Во овој пакет, ќе се добие една кутија на 6 вреќи Sheila G Пусти Кршливи : Нане Чокола

Scroll