Обновено
Кафе Врати со Кафе Врати Emporium | Целосната Висина Борови Покрена 6 Панел Кафе Врата | Салон Батлер Врата | Premade за 32W Заврши Отворање | 76 Висок | Седан Занишан Цврсто Дрво

Кафе Врати со Кафе Врати Emporium | Целосната Висина Борови Покрена 6 Панел Кафе Врата | Салон Батлер Врата

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 9599.76

Кафе Вратата е Прилагодено Солидна Покрена 6 Панел Кафе Вратата во Собата со Современ Стил.Кафе Вратата е 76" Високи и 1-1/8" Дебели и Направени од Недовршениот Јасно Борови.Кафе Вратата е Prefit за 32" Заврши Отворањето со Шарки Вклучени.Кафе Вратата е Направен со Силна Mortise & Tenon Заеднички Изградба.Кафе Врати со оваа Висина исто така се Нарекува Салон Врати, или Батлер Врати.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ПРИРОДНИ БОРОВИ ДРВА : кафе вратата е направен од природни борови дрва.Материјалот е тешко, издржлив, не

Материјал : Салон вратата е направен од cedar и има ограда дизајн.Додатоци вклучуваат doorposts, шарки, завртки.

Scroll