Обновено
Tiptiper 71 Hutch Кабинет, Самостојна Провизии Складирање Кабинет со Врати & Полиците, Високи Големи Складирање Кабинет со 2 Фиоки & Калено Стакло-Врати, Бифе со Hutch за Кујна,

Tiptiper 71 Hutch Кабинет, Самостојна Провизии Складирање Кабинет со Врати & Полиците, Високи Големи Складирање

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 5976.00

Кујна / Трпезарија / Дневна Соба / Бања / Ходникот.На оваа самостојна висока вклучена кабинет е изграден врз здрав покренати метални база, која обезбедува силна набитост и стабилност, и завршувањето со нозе го прави полесно да се постигне под кога правосмукалка.Повеќе типови на простор за складирање ви обезбеди практични складирање решение низ вашиот дом.Работи кои имаат тенденција да се преполни може да бидат ставени надвор од очите во затворен кабинет додека вашите омилени предмети може да бидат демонстрирани Во стаклена врата кабинет, слободен од прав, но сепак видливи.Освен тоа служи како ковчегот за да се прикаже вашиот казна, прибор за јадење, готвачите, или семејството heirlooms во кујната или трпезарија, тоа исто така може да се користи како бафет sideboard да заличи дневната соба или ходникот со свежо цвеќе, книги, збирки, семејни фотографии.Оваа комбинација ти дава многу простор за складирање на работите и површина за да се создаде атрактивна екранот!~Додадете овие стилски слободна стои кабинети до вашиот дом за да ги зачувувате и да работи организирани, и за цела свежи нов изглед!~. Повеќе типови на простор за складирање, кој има отворен и затворен простор за складирање за да се користат и чување на работи.Високо-квалитетни материјали се водоотпорни и влага-доказ.Може да се стави заедно за помалку од еден час со едноставна инструкциите.Тоа исто така може да се користи како кина кабинет, микробранова кабинет или бар кабинет.На countertop е совршено големина за микробранова или кафе машина.Складирање Кабинет x 1 Instruction x 1 Hardware Кеса x 1 Furniture Рака x 2. Парче складирање кабинет дека има и простор за објавување и складирање на работите.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

34" Рамо : 46cm / 18.Ова е Азија големина помала од НАС големина.20" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Б

38" Големина : L НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 105cm / 41.исечете блузи, за жени Половината Тренер за Ж

Се проценува дека времето за испорака е 1020 дена, и добро се работи вреди да се чека.80" Големина : L НАС : 8 ве

Scroll