Обновено
Chino Кабинет за Складирање,Црна Челик Складирање Кабинет со Вратите и Полиците за Домашната Канцеларија,Заклучување Lockable,Ѕид (41 H)

Chino Кабинет за Складирање,Црна Челик Складирање Кабинет со Вратите и Полиците за Домашната Канцеларија,Заклучување

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 935.76

Целата-во-едно засилен тешки метална рамка,цврста ,силна и вода-poof.Вкупната големина 18"D x 36"W x 41"Х Тежина капацитет за секоја полица е 50 кг.Со четири прилагодливи полици, може да се прилагоди на полица висина за да ги задоволат вашите различни потреби.Овој кабинет за складирање со круг заклучување на вратата, нуди дополнителна безбедност, одржување на децата и домашните миленичиња подалеку од штетни и небезбедни производи.Сите производи може да бидат обезбедени со истиот круг за скролување.Оваа челик метал кабинет може да се користи за да се организира алатки и датотеки,особено опасни алатки кои треба да бидат подалеку од деца.Заклучување рачка за зголемена безбедност и сигурност.Погоден за гаража подрумот shcool канцеларија академија институт универзитетот лабораторија и така натаму.Собранието е потребно.Превезува со 2 парчиња ѕид сидро и 2 парчиња ѕид водител на завртка за да го инсталирате на кабинетот на ѕидот.Големина : 41" Х.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

[ЗАДОВОЛСТВО ] : Секој ЏОНАТАН Y дизајн е создаден со бескомпромисен внимание на детали, со користење сам�

Собранието потребни 2 Копчиња W е ширина, хоризонтална оддалеченост од лево кон десно; D е длабочина, на х�

Ретро пеперутка / hummingbird / sun затворен надворешен ѕид часовник погоден за секоја соба во вашиот дом.Лесно

Scroll